Lenovo ThinkPad E16 Gen 1 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U laptop 40,6 cm (16") WUXGA érintőképernyő 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Amerikai angol Fekete Új / Újracsomagolt
Kód: MOBLEVNOTMBUE
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo ThinkPad E16 Gen 1 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U laptop 40,6 cm (16") WUXGA érintőképernyő 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Amerikai angol Fekete Új / Újracsomagolt| Processzor gyorsítótára | 12 MB |
| Processzorszálak száma | 12 |
| Erőteljes magok | 2 |
| Alapvető processzorteljesítmény | 15 W |
| Processzor gyártója | Intel |
| Processzor modell | i5-1335U |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény) | 4,6 GHz |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,6 GHz |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás) | 3,4 GHz |
| Maximális turbóteljesítmény | 55W |
| Hatékony magok | 8 |
| Processzor típusa | Intel® Core™ i5 |
| Processzorgeneráció | 13. generációs Intel® Core™ i5 processzorok |
| Processzor gyorsítótár típusa | Intelligens gyorsítótár |
| Processzormagok száma | 10 |
| NFC | Nem |
| WLAN-illesztőprogram gyártója | Intel |
| Mobil hálózati kapcsolat | Nem |
| WWAN | Nincs telepítve |
| Wi-Fi szabványok | 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) szabványok |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió | 5.1 |
| WLAN-vezérlő modellje | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Ethernet átviteli sebesség | 100, 1000 Mbps |
| Antenna típusa | 2x2 |
| SSD formátum | M.2 |
| Integrált kártyaolvasó | Nem |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| SSD-kapacitás | 512 GB |
| Teljes tárolókapacitás | 512 GB |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| Optikai meghajtó típusa | Nem |
| Teljes SSD-kapacitás | 512 GB |
| NVMe | Igen |
| SSD interfész | PCI Express 4.0 |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Adapter bemeneti frekvenciája | 50/60Hz |
| Adapter bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| USB tápellátás | Igen |
| Adapter tápellátás | 65 W |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS |
| Tanúsítvány | FSC tanúsítvánnyal rendelkező csomagolás ErP Lot 6 ErP Lot 26 MIL-STD-810H |
| Kijelző hátlap anyaga | Alumínium |
| Alapanyag | Polikarbonát (PC), ABS (akrilnitril-butadién-sztirol), alumínium |
| Szín | Fekete |
| Szín neve | Grafitfekete |
| Terméktípus | Laptop |
| Vízálló billentyűzet | Igen |
| Pozícionáló eszköz | ThinkPad UltraNav |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Igen |
| Hangszóró teljesítménye | 2W |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszórók száma | 2 |
| Mikrofonok száma | 2 |
| Hangchip | Synaptic CX11880 |
| Hangrendszer | Dolby Atmos |
| Súly | 1,77 kg |
| Mélység | 247,7 mm |
| Magasság | 19,9 mm |
| Szélesség | 356,1 mm |
| Intelligenskártya-olvasó | Nem |
| Megbízható platform modul (TPM) | Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója | 2.0 |
| Zárnyílás | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó | Igen |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Jelszóvédelem | Igen |
| Operációs rendszer nyelve | angol |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Thunderbolt 4 portok száma | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Igen |
| HDMI portok száma | 1 |
| USB alvás és töltés | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| USB-portok alváshoz és töltéshez | 1 |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| USB 2.0 portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 1 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód | Igen |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| Belső memória típusa | DDR4-SDRAM |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Belső memória | 16 GB |
| Memória elrendezés | 1 db 8 GB |
| Maximális belső memória | 40 GB |
| Memóriaformátum | Alaplapon + SO-DIMM |
| Memóriafrekvencia | 3200 MHz |
| Memóriahelyek | SO-DIMM |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel Iris Xe grafika |
| Integrált GPU gyártó | Intel |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | Intel Iris Xe grafika |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Alaplapi lapkakészlet | Intel® SoC |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 8 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 5–35 °C |
| Maximális szállítási magasság | 3048 méter |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | 5–43 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 95% |
| Színtér | NTSC |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1200 képpont |
| Kontrasztarány (tipikus) | 800:1 |
| Panel típusa | IPS |
| HD felbontás típusa | WUXGA |
| Színskála | 45% |
| Kijelző átlója | 40,6 cm (16") |
| Kijelző fényereje | 300 cd/m² |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Natív képarány | 16:10 |
| Maximális felépülési sebesség | 60 Hz |
| Érintőképernyő | Igen |
| Előlapi kamera felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Előlapi kamera | Igen |
| Előlapi kamera típusa HD | Full HD |
| Gyors töltés | Igen |
| Akkumulátor kapacitása | 47 Wh |
| Akkumulátor típusa | Lítium-polimer (LiPo) |
| Hálózati adapter | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.66 kg |
| EAN vonalkód: | 196804929750 |
| Processzor gyorsítótára: | 12 MB |
| Processzorszálak száma: | 12 |
| Erőteljes magok: | 2 |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 15 W |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzor modell: | i5-1335U |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 4,6 GHz |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,6 GHz |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás): | 3,4 GHz |
| Maximális turbóteljesítmény: | 55W |
| Hatékony magok: | 8 |
| Processzor típusa: | Intel® Core™ i5 |
| Processzorgeneráció: | 13. generációs Intel® Core™ i5 processzorok |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| Processzormagok száma: | 10 |
| NFC: | Nem |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Intel |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| WWAN: | Nincs telepítve |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 5.1 |
| WLAN-vezérlő modellje: | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 1000 Mbps |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| SSD formátum: | M.2 |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| NVMe: | Igen |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50/60Hz |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| USB tápellátás: | Igen |
| Adapter tápellátás: | 65 W |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| Tanúsítvány: | FSC tanúsítvánnyal rendelkező csomagolás ErP Lot 6 ErP Lot 26 MIL-STD-810H |
| Kijelző hátlap anyaga: | Alumínium |
| Alapanyag: | Polikarbonát (PC), ABS (akrilnitril-butadién-sztirol), alumínium |
| Szín: | Fekete |
| Szín neve: | Grafitfekete |
| Terméktípus: | Laptop |
| Vízálló billentyűzet: | Igen |
| Pozícionáló eszköz: | ThinkPad UltraNav |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Hangszóró teljesítménye: | 2W |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Hangchip: | Synaptic CX11880 |
| Hangrendszer: | Dolby Atmos |
| Súly: | 1,77 kg |
| Mélység: | 247,7 mm |
| Magasság: | 19,9 mm |
| Szélesség: | 356,1 mm |
| Intelligenskártya-olvasó: | Nem |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Zárnyílás: | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Jelszóvédelem: | Igen |
| Operációs rendszer nyelve: | angol |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Thunderbolt 4 portok száma: | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4: | Igen |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB alvás és töltés: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB-portok alváshoz és töltéshez: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Belső memória típusa: | DDR4-SDRAM |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Belső memória: | 16 GB |
| Memória elrendezés: | 1 db 8 GB |
| Maximális belső memória: | 40 GB |
| Memóriaformátum: | Alaplapon + SO-DIMM |
| Memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| Memóriahelyek: | SO-DIMM |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Iris Xe grafika |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel Iris Xe grafika |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel® SoC |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 8 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–35 °C |
| Maximális szállítási magasság: | 3048 méter |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–43 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 95% |
| Színtér: | NTSC |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| Kontrasztarány (tipikus): | 800:1 |
| Panel típusa: | IPS |
| HD felbontás típusa: | WUXGA |
| Színskála: | 45% |
| Kijelző átlója: | 40,6 cm (16") |
| Kijelző fényereje: | 300 cd/m² |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Natív képarány: | 16:10 |
| Maximális felépülési sebesség: | 60 Hz |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Előlapi kamera típusa HD: | Full HD |
| Gyors töltés: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 47 Wh |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Hálózati adapter: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

