Lenovo ThinkCentre Neo 50t Gen 6 Intel Core Ultra 7 265 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Tower PC Fekete
Kód: KOMLEVKOPM340
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo ThinkCentre Neo 50t Gen 6 Intel Core Ultra 7 265 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Tower PC Fekete| Processzorgeneráció | Intel Core i7-8700HQ (2. széria) |
| A hatékony magok alapfrekvenciája | 1,8 GHz |
| Alapvető processzorteljesítmény | 65 W |
| Maximális turbóteljesítmény | 182 Ny |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény) | 5,2 GHz |
| Processzor gyártója | Intel |
| Processzor gyorsítótára | 30 MB |
| Erőteljes magok | 8 |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás) | 4,6 GHz |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 5,3 GHz |
| Processzorszálak száma | 20 |
| Processzor gyorsítótár típusa | Intelligens gyorsítótár |
| Processzormagok száma | 20 |
| Hatékony magok | 12 |
| Processzor modell | 265 |
| Az erős magok alapfrekvenciája | 2,4 GHz |
| Processzor típusa | Intel Core Ultra 7 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Wi-Fi | Nem |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| SSD formátum | M.2 |
| SSD-kapacitás | 512 GB |
| Optikai meghajtó típusa | DVD±RW |
| SSD interfész | PCI Express 4.0 |
| Teljes SSD-kapacitás | 512 GB |
| Teljes tárolókapacitás | 512 GB |
| Integrált kártyaolvasó | Igen |
| NVMe | Igen |
| Tápegység | 260 W |
| Kötet | 13,6 liter |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Szín | Fekete |
| Szekrény típusa | Torony |
| Zárnyílás | Igen |
| Súly | 5,8 kg |
| Mélység | 292,2 mm |
| Szélesség | 145 mm |
| Magasság | 365 mm |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Operációs rendszer nyelve | lengyel |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| VGA portok száma | 1 |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 4 |
| Vonalkimenet | Igen |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma | 1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| USB 2.0 portok száma | 4 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet) | Igen |
| Belső memória típusa | DDR5-SDRAM |
| Belső memória | 16 GB |
| Maximális belső memória | 64 GB |
| Memória elrendezés | 1x16GB |
| Memóriafrekvencia | 5600 MHz |
| Memóriahelyek | 2 db DIMM |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | Intel Graphics |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Integrált GPU gyártó | Intel |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel Graphics |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Megbízható platform modul (TPM) | Igen |
| Hangrendszer | Nagyfelbontású hang |
| Hangchip | Realtek ALC623-CG |
| Alaplapi lapkakészlet | Intel B860 |
| Terméktípus | PC |
| Hangszórók száma | 1 |
| Billentyűzet mellékelve | Igen |
| Egérrel együtt | Igen |
| Egér csatlakoztathatósága | Kábel |
| Billentyűzet csatlakoztathatóság | Kábel |
| GPU teljesítmény akár | 8 TOP |
| Windows Studio effektek támogatása | Igen |
| NPU-alapú mesterséges intelligencia szoftver keretrendszerek | ONNX RT, DirectML, WebNN, Windows ML, OpenVINO |
| NPU teljesítmény akár | 13 TOP |
| Ritkaság támogatása | Igen |
| Teljes processzorteljesítmény akár | 33 TOP |
| Neurális feldolgozó egység (NPU) | Intel AI Boost |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Professional computers |
|---|---|
| Súly: | 6.95 kg |
| EAN vonalkód: | 199271023723 |
| Processzorgeneráció: | Intel Core i7-8700HQ (2. széria) |
| Az effektív magok alapfrekvenciája: | 1,8 GHz |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 65 W |
| Maximális turbóteljesítmény: | 182 Ny |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 5,2 GHz |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzor gyorsítótára: | 30 MB |
| Erőteljes magok: | 8 |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás): | 4,6 GHz |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5,3 GHz |
| Processzorszálak száma: | 20 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| Processzormagok száma: | 20 |
| Hatékony magok: | 12 |
| Processzor modell: | 265 |
| Az erős magok alapfrekvenciája: | 2,4 GHz |
| Processzor típusa: | Intel Core Ultra 7 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi: | Nem |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| SSD formátum: | M.2 |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Optikai meghajtó típusa: | DVD±RW |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| NVMe: | Igen |
| Tápegység: | 260 W |
| Kötet: | 13,6 liter |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Szín: | Fekete |
| Szekrény típusa: | Torony |
| Zárnyílás: | Igen |
| Súly: | 5,8 kg |
| Mélység: | 292,2 mm |
| Szélesség: | 145 mm |
| Magasság: | 365 mm |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Operációs rendszer nyelve: | lengyel |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| VGA portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 4 |
| Vonalkimenet: | Igen |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 4 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Belső memória: | 16 GB |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| Memória elrendezés: | 1x16GB |
| Memóriafrekvencia: | 5600 MHz |
| Memóriahelyek: | 2 db DIMM |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel Graphics |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Graphics |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Hangrendszer: | Nagyfelbontású hang |
| Hangchip: | Realtek ALC623-CG |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel B860 |
| Terméktípus: | PC |
| Hangszórók száma: | 1 |
| Billentyűzet mellékelve: | Igen |
| Egérrel együtt: | Igen |
| Egér csatlakoztathatósága: | Kábel |
| Billentyűzet csatlakoztathatósága: | Kábel |
| GPU teljesítmény akár: | 8 TOP |
| Windows Studio effektek támogatása: | Igen |
| NPU-alapú mesterséges intelligencia szoftver keretrendszerek: | ONNX RT, DirectML, WebNN, Windows gépi tanulás, OpenWINO |
| NPU teljesítmény akár: | 13 TOP |
| Ritkaság támogatása: | Igen |
| Teljes processzorteljesítmény akár: | 33 TOP |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | Intel AI Boost |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

