Lenovo ThinkBook 14 2-in-1 G5 IAU Intel Core Ultra 5 225U Hybridní (2v1) 35,6 cm (14") Dotyková obrazovka WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Anglický Šedá
Kód: MOBLEVNOTMBWR
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo ThinkBook 14 2-in-1 G5 IAU Intel Core Ultra 5 225U Hybridní (2v1) 35,6 cm (14") Dotyková obrazovka WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Anglický Šedá| Počet jader procesoru | 12 |
| Účinná jádra | 8 |
| Základní frekvence efektivních jader | 1,3 GHz |
| Generace procesoru | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Max. turbo frekvence jádra s nízkou energetickou účinností | 2,4 GHz |
| Jádra s nízkou energetickou účinností | 2 |
| Základní výkon procesoru | 15 W |
| Výkonná jádra | 2 |
| Základní frekvence s nízkou energetickou účinností jádra | 700 MHz |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 12 MB |
| Model procesoru | 225U |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 5 |
| Základní frekvence výkonných jader | 1,5 GHz |
| Max. turbo frekvence jádra (výkon) | 4,8 GHz |
| Max. turbo frekvence jádra (úspora) | 3,8 GHz |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Počet vláken procesoru | 14 |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Typ antény | 2x2 |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| WWAN | Není nainstalováno |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Velikost disku M.2 SSD | 2242 (22 x 42 mm) |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Formát SSD | M.2 |
| NVMe | Ano |
| USB Power Delivery | Ano |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50/60 Hz |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Certifikace | ErP Lot 6/26 MIL-STD-810H Eyesafe® Certified 2.0 TÜV Rheinland® Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Typ produktu | Hybridní (2v1) |
| Základní materiál | Hliník |
| Barva | Šedá |
| Název barvy | Luna Grey |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Voděodolná klávesnice | Ano |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Numerické klávesy | Ne |
| Klíč kopilota | Ano |
| Zvukový čip | Realtek ALC3287 |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Výrobce reproduktorů | Harman Kardon |
| Výška (zadní) | 1,85 cm |
| Hloubka | 224 mm |
| Hmotnost | 1,64 kg |
| Šířka | 313 mm |
| Výška (čelní) | 1,69 cm |
| Slot pro zámek | Ano |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Windows Hello | Ano |
| Ochrana heslem | Ano |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Jazyk operačního systému | Polský, Angličtina |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Přibalený software | Office Trial |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Počet portů Thunderbolt 4 | 1 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| USB Sleep-and-Charge | Ano |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Rozvržení paměti | 1 x 16 GB |
| Frekvence paměti | 5600 MHz |
| Formát paměti | SO-DIMM |
| Maximální vnitřní paměť | 32 GB |
| Paměťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Výrobce integrovaného GPU | Intel |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel Graphics |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel Graphics |
| Čipset základní desky | Intel® SoC |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 8 - 95% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 5 - 43 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 35 °C |
| Maximální přepravní výška | 3048 m |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 px |
| Typ panelu | IPS |
| Typ HD rozlišení | WUXGA |
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14") |
| Jas displeje | 300 cd/m² |
| Povrch displeje | Lesk |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| LED podsvícení | Ano |
| Podpora HDR | Ano |
| Nativní poměr stran | 16:10 |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Dolby Vision |
| Barevný gamut | 100% |
| Typ skla displeje | Gorilla Glass |
| Barevný prostor | sRGB |
| Typ HD přední kamery | Full HD |
| Přední kamera | Ano |
| Infračervená kamera | Ano |
| Rozlišení přední kamery | 1920 x 1080 px |
| Kapacita baterie | 60 Wh |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Výdrž baterie (max.) | 11,2 h |
| AC adaptér | Ano |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | Intel AI Boost |
| Podpora řídkosti | Ano |
| Podpora efektů Windows Studio | Ano |
| Softwarové rámce AI podporované NPU | Windows ML, OpenVINO, DirectML, ONNX RT |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.6 kg |
| EAN vonalkód: | 198156692702 |
| Processzormagok száma: | 12 |
| Hatékony magok: | 8 |
| Az effektív magok alapfrekvenciája: | 1,3 GHz |
| Processzorgeneráció: | Intel Core i7-8700HQ (2. széria) |
| Az alacsony energiahatékonyságú mag maximális turbófrekvenciája: | 2,4 GHz |
| Alacsony energiahatékonyságú magok: | 2 |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 15 W |
| Erőteljes magok: | 2 |
| Alacsony energiahatékonyságú mag alapfrekvencia: | 700 MHz |
| Processzor gyorsítótára: | 12 MB |
| Processzor modell: | 225U |
| Processzor típusa: | Intel Core i5-3310U |
| Az erős magok alapfrekvenciája: | 1,5 GHz |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 4,8 GHz |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás): | 3,8 GHz |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzorszálak száma: | 14 |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| WWAN: | Nincs telepítve |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| M.2 SSD mérete: | 2242 (22 x 42 mm) |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| SSD formátum: | M.2 |
| NVMe: | Igen |
| USB tápellátás: | Igen |
| Adapter tápellátás: | 65 W |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50/60Hz |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| Tanúsítvány: | |
| Terméktípus: | Hibrid (2 az 1-ben) |
| Alapanyag: | Alumínium |
| Szín: | Szürke |
| Szín neve: | Luna Gray |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Vízálló billentyűzet: | Igen |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Numerikus billentyűk: | Nem |
| Másodpilóta kulcs: | Igen |
| Hangchip: | Realtek ALC3287 |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Hangrendszer: | Dolby Atmos |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Hangszóró gyártó: | Harman Kardon |
| Magasság (hátul): | 1,85 cm |
| Mélység: | 224 mm |
| Súly: | 1,64 kg |
| Szélesség: | 313 mm |
| Magasság (elöl): | 1,69 cm |
| Zárnyílás: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Windows Hello: | Igen |
| Jelszóvédelem: | Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Operációs rendszer nyelve: | lengyel, angol |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Csomagolt szoftver: | Irodai tárgyalás |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| Thunderbolt 4 portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| USB alvás és töltés: | Igen |
| USB-portok alváshoz és töltéshez: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Belső memória: | 16 GB |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Memória elrendezés: | 1x16GB |
| Memóriafrekvencia: | 5600 MHz |
| Memóriaformátum: | SO-DIMM |
| Maximális belső memória: | 32 GB |
| Memóriahelyek: | 2x SO-DIMM |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Graphics |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel Graphics |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel® SoC |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 8 - 95% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–43 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–35 °C |
| Maximális szállítási magasság: | 3048 méter |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1000:1 |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| Panel típusa: | IPS |
| HD felbontás típusa: | WUXGA |
| Kijelző átlója: | 35,6 cm (14") |
| Kijelző fényereje: | 300 cd/m² |
| Kijelzőfelület: | Fényes |
| Maximális felépülési sebesség: | 60 Hz |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Natív képarány: | 16:10 |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Dolby Vision |
| Színskála: | 100% |
| Kijelző üveg típusa: | Gorilla üveg |
| Színtér: | sRGB |
| Előlapi kamera típusa HD: | Full HD |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Infravörös kamera: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Akkumulátor kapacitása: | 60 Wh |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Gyors töltés: | Igen |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 11,2 óra |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | Intel AI Boost |
| Ritkaság támogatása: | Igen |
| Windows Studio effektek támogatása: | Igen |
| NPU-alapú mesterséges intelligencia szoftver keretrendszerek: | Windows gépi tanulás, OpenWINO, DirectML, ONNX RT |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

