Lenovo PowerBank 140 W, 20 000 mAh, 2 x USB-C, 1 x USB-A, aranyszürke
Kód: LADLEVPOW0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo PowerBank 140 W, 20 000 mAh, 2 x USB-C, 1 x USB-A, aranyszürke| Teljes kimeneti teljesítmény | 140 W |
| Jelenlegi | 5 A |
| Maximális feszültség | 28 V |
| Arc | Téglalap |
| Szín | Szürke, Fekete |
| Mélység | 50,8 mm |
| Magasság | 38,8 mm |
| Súly | 335 g |
| Csomagolási mélység | 103 mm |
| Súly csomagolással együtt | 660 g |
| Csomag szélessége | 171,5 mm |
| Csomag magassága | 49 mm |
| Beviteli interfész | USB Type-C |
| Töltési forrás | USB |
| Akkumulátor kapacitása | 20000 mAh, 73 Wh |
| Kijelző típusa | TFT |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző átlója | 5,11 cm (2,01") |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power banks |
|---|---|
| Súly: | 0.66 kg |
| EAN vonalkód: | 195892138525 |
| Teljes kimeneti teljesítmény: | 140 W |
| Jelenlegi: | 5 A |
| Maximális feszültség: | 28 V |
| Arc: | Téglalap |
| Szín: | Szürke, Fekete |
| Mélység: | 50,8 mm |
| Magasság: | 38,8 mm |
| Súly: | 335 g |
| Csomagolási mélység: | 103 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 660 g |
| Csomag szélessége: | 171,5 mm |
| Csomag magassága: | 49 mm |
| Beviteli interfész: | USB Type-C |
| Töltési forrás: | USB |
| Akkumulátor kapacitása: | 20000mAh, 73 Wh |
| Kijelző típusa: | TFT |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Kijelző átlója: | 5,11 cm (2,01") |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

