Lenovo Legion R27s számítógép monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LED Fekete
Kód: MONLEVMON0259
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo Legion R27s számítógép monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LED Fekete| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Maximális energiafogyasztás | 22W |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | C |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 13 kWh |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 19 kWh |
| Áramfogyasztás | 12,5 W |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | E |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Piaci kategória | Játék |
| Szín | Fekete |
| Szín neve | Holló Fekete |
| Láb színe | Fekete |
| Mélység (állvánnyal) | 205 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 446,2 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 612,2 mm |
| Ferde él szélessége (felül) | 1,5 mm |
| Ferde él szélessége (alul) | 1,13 cm |
| Mélység (állvány nélkül) | 48,1 mm |
| Súly (állvánnyal) | 3,7 kg |
| Magasság (állvány nélkül) | 357,2 mm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 612,2 mm |
| Ferde szélesség (oldal) | 1,5 mm |
| Súly (állvány nélkül) | 3,2 kg |
| Csomag szélessége | 690 mm |
| Csomag magassága | 500 mm |
| Csomagolási mélység | 124 mm |
| Jótállási időszak | 3 év(ek) |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| Beépített USB-elosztó | Nem |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| Fejhallgató kimenet | Nem |
| HDMI | Igen |
| HDMI portok száma | 1 |
| DisplayPort-verzió | 1.2 |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| NVIDIA G-SYNC | Nem |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 11, Windows 10 |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| AMD FreeSync | Nem |
| Színskála szabvány | sRGB |
| Színmélység | 8 bit |
| Natív képarány | 16:9 |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 69 cm |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Kijelző átlója | 68,6 cm (27") |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Képernyő alakja | Lakás |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Háttérvilágítás típusa | W-LED |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Panel típusa | IPS |
| Válasz | 10 ms |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 250 cd/m² |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1500:1 |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség | 99% |
| Válaszidő (MPRT) | 1 ms |
| HDR-támogatás | Igen |
| Dinamikus kontraszt | 3000000:1 |
| Látható méret (függőleges) | 33,6 cm |
| Pixelsűrűség | 0,3114 × 0,3114 mm |
| Pixelsűrűség | 81ppi |
| Látható méret (vízszintes) | 59,8 cm |
| Kijelzőtechnológia | JÉG |
| Érintőképernyő | Nem |
| Maximális felépülési sebesség | 144 Hz |
| Tápkábel hossza | 1,8 méter |
| Gyors útmutató | Igen |
| Mellékelt kábelek | DisplayPort, Tápellátás |
| Állvány mellékelve | Igen |
| DisplayPort kábel hossza | 1,8 méter |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Zárnyílás | Igen |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Dőlésszög | -5 - 22° |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Magasságállítás | Nem |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| Beépített hangszórók | Nem |
| Integrált kamera | Nem |
| Figyelmeztetés | Tisztítás előtt húzza ki a monitort a konnektorból., Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy megakadályozza a felborulást és a sérülést., Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2328798 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 5.1 kg |
| EAN vonalkód: | 198157195912 |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Maximális energiafogyasztás: | 22W |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | C |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 13 kWh |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 19 kWh |
| Áramfogyasztás: | 12,5 W |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | E |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Piaci kategória: | Játék |
| Szín: | Fekete |
| Szín neve: | Holló Fekete |
| Láb színe: | Fekete |
| Mélység (állvánnyal): | 205 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 446,2 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 612,2 mm |
| Ferde él szélessége (felül): | 1,5 mm |
| Ferde él szélessége (alul): | 1,13 cm |
| Mélység (állvány nélkül): | 48,1 mm |
| Súly (állvánnyal): | 3,7 kg |
| Magasság (állvány nélkül): | 357,2 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 612,2 mm |
| Ferde szélesség (oldal): | 1,5 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 3,2 kg |
| Csomag szélessége: | 690 mm |
| Csomag magassága: | 500 mm |
| Csomagolási mélység: | 124 mm |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| Fejhallgató kimenet: | Nem |
| HDMI: | Igen |
| HDMI portok száma: | 1 |
| DisplayPort-verzió: | 1.2 |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| NVIDIA G-SYNC: | Nem |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 10 |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| AMD FreeSync: | Nem |
| Színskála szabvány: | sRGB |
| Színmélység: | 8 bit |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 69 cm |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Kijelző átlója: | 68,6 cm (27") |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Háttérvilágítás típusa: | W-LED |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Panel típusa: | IPS |
| Válasz: | 10 ms |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 250 cd/m² |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1500:1 |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 99% |
| Válaszidő (MPRT): | 1 ms |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Dinamikus kontraszt: | 3000000:1 |
| Látható méret (függőleges): | 33,6 cm |
| Pixelsűrűség: | 81ppi |
| Látható méret (vízszintes): | 59,8 cm |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Maximális felépülési sebesség: | 144 Hz |
| Tápkábel hossza: | 1,8 méter |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | DisplayPort, Teljesítmény |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| DisplayPort kábel hossza: | 1,8 méter |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Zárnyílás: | Igen |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Dőlésszög: | -5 - 22° |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Magasságállítás: | Nem |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Integrált kamera: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Tisztítás előtt húzza ki a monitort a tápegységből., Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést., Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2328798 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

