Lenovo Legion Pro 7 16IAX10H Intel Core Ultra 9 275HX Laptop 40,6 cm (16") WQXGA 64 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5090 Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Černá
Kód: MOBLEVGAM0104
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo Legion Pro 7 16IAX10H Intel Core Ultra 9 275HX Laptop 40,6 cm (16") WQXGA 64 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5090 Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Černá| Takt procesoru při přetaktování | 5,4 GHz |
| Max. turbo frekvence jádra (úspora) | 4,6 GHz |
| Počet vláken procesoru | 24 |
| Základní výkon procesoru | 55 W |
| Model procesoru | 275HX |
| Počet jader procesoru | 24 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 36 MB |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 9 |
| Výkonná jádra | 8 |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Generace procesoru | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Základní frekvence výkonných jader | 2,7 GHz |
| Základní frekvence efektivních jader | 2,1 GHz |
| Účinná jádra | 16 |
| Max. turbo frekvence jádra (výkon) | 5,4 GHz |
| Maximální turbo výkon | 160 W |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Typ antény | 2x2 |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| WWAN | Není nainstalováno |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| NVMe | Ano |
| Formát SSD | M.2 |
| Celková kapacita SSD | 1 TB |
| Celková kapacita úložiště | 1 TB |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| Ukládací médium | SSD |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Výkon adaptéru | 400 W |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50/60 Hz |
| USB Power Delivery | Ano |
| Barva | Černá |
| Základní materiál | Hliník |
| Název barvy | Eclipse black |
| Typ produktu | Laptop |
| Barva podsvícení klávesnice | RGB |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Numerické klávesy | Ano |
| Podsvícená zóna klávesnice | RGB na klávesu |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Zvukový čip | Realtek ALC3306 |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 4 |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Hloubka | 275,9 mm |
| Hmotnost | 2,57 kg |
| Šířka | 364,4 mm |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Čtečka otisků prstů | Ne |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| USB Sleep-and-Charge | Ano |
| Počet portů Thunderbolt 4 | 1 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Formát paměti | SO-DIMM |
| Rozvržení paměti | 2 x 32 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Vnitřní paměť | 64 GB |
| Maximální vnitřní paměť | 64 GB |
| Frekvence paměti | 6400 MHz |
| Výrobce integrovaného GPU | Intel |
| Paměť grafické karty | 24 GB |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Diskrétní grafický adaptér | Ano |
| Typ diskrétní grafické paměti | GDDR7 |
| Diskrétní model grafického adaptéru | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel Graphics |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel Graphics |
| Výrobce diskrétních GPU | NVIDIA |
| Čipset základní desky | Intel HM870 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 35 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 5 - 43 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 8 - 95% |
| Barevný gamut | 100% |
| Jas displeje | 500 cd/m² |
| Barevný prostor | DCI-P3 |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1600 px |
| Úhlopříčka displeje | 40,6 cm (16") |
| Typ HD rozlišení | WQXGA |
| Maximální rychlost obnovy | 240 Hz |
| Povrch displeje | Lesk |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| LED podsvícení | Ano |
| Podpora HDR | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | DisplayHDR True Black 1000, Dolby Vision |
| Nativní poměr stran | 16:10 |
| Typ panelu | OLED |
| Rozlišení přední kamery | 5 MP |
| Kapacita baterie | 99,9 Wh |
| AC adaptér | Ano |
| Obsah balení | 4 x vyměnitelné klávesy |
| Varování | Zařízení se může během provozu zahřát, dbejte opatrnosti, abyste se nepopálili., Uchovávejte mimo dosah dětí, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Nevyhazujte do běžného odpadu; je třeba provést příslušnou likvidaci v souladu s místními předpisy. |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivý, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS08: Nebezpečí pro zdraví |
| Výkon GPU až | 8 TOPs |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | Intel AI Boost |
| Podpora řídkosti | Ano |
| Celkový výkon procesoru až | 36 TOPs |
| Softwarové rámce AI podporované NPU | OpenVINO, DirectML, WebNN, Windows ML, ONNX RT |
| Podpora efektů Windows Studio | Ano |
| Výkon NPU až | 13 TOPs |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 5.4 kg |
| EAN vonalkód: | 198157095496 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5,4 GHz |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás): | 4,6 GHz |
| Processzorszálak száma: | 24 |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 55W |
| Processzor modell: | 275HX |
| Processzormagok száma: | 24 |
| Processzor gyorsítótára: | 36 MB |
| Processzor típusa: | Intel Core i7-9700HQ |
| Erőteljes magok: | 8 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzorgeneráció: | Intel Core i7-8700HQ (2. széria) |
| Az erős magok alapfrekvenciája: | 2,7 GHz |
| Az effektív magok alapfrekvenciája: | 2,1 GHz |
| Hatékony magok: | 16 |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 5,4 GHz |
| Maximális turbóteljesítmény: | 160 W |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| WWAN: | Nincs telepítve |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| NVMe: | Igen |
| SSD formátum: | M.2 |
| SSD teljes kapacitása: | 1 TB |
| Teljes tárolókapacitás: | 1 TB |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| SSD interfész: | PCI Express |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Adapter tápellátás: | 400 W |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50/60Hz |
| USB tápellátás: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Alapanyag: | Alumínium |
| Szín neve: | Napfogyatkozás fekete |
| Terméktípus: | Laptop |
| Billentyűzet háttérvilágításának színe: | RGB |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Háttérvilágítású billentyűzet zóna: | RGB billentyűnként |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Hangchip: | Realtek ALC3306 |
| Beépített hangszórók száma: | 4 |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Mélység: | 275,9 mm |
| Súly: | 2,57 kg |
| Szélesség: | 364,4 mm |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Nem |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| USB alvás és töltés: | Igen |
| Thunderbolt 4 portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Memóriaformátum: | SO-DIMM |
| Memória elrendezés: | 2 db 32 GB |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Belső memória: | 64 GB |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| Memóriafrekvencia: | 6400 MHz |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Grafikus kártya memóriája: | 24 GB |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter: | Igen |
| Diszkrét grafikus memória típusa: | GDDR7 |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel Graphics |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Graphics |
| Diszkrét GPU gyártó: | NVIDIA |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel HM870 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–35 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 95% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–43 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 8 - 95% |
| Színskála: | 100% |
| Kijelző fényereje: | 500 cd/m² |
| Színtér: | DCI-P3 |
| Kijelző felbontása: | 2560 x 1600 képpont |
| Kijelző átlója: | 40,6 cm (16") |
| HD felbontás típusa: | WQXGA |
| Maximális felépülési sebesség: | 240 Hz |
| Kijelzőfelület: | Fényes |
| Érintőképernyő: | Nem |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | DisplayHDR True Black 1000, Dolby Vision |
| Natív képarány: | 16:10 |
| Panel típusa: | OLED |
| Előlapi kamera felbontása: | 5MP |
| Akkumulátor kapacitása: | 99,9 Wh |
| Hálózati adapter: | Igen |
| A csomag tartalma: | 4 db cserélhető kulcs |
| Figyelmeztetés: | A készülék működés közben felforrósodhat, vigyázzon, nehogy megégesse magát., Az áramütés veszélyének elkerülése érdekében tartsa gyermekektől elzárva., Ne dobja a háztartási hulladékkal együtt; a hulladékkezelést a helyi előírásoknak megfelelően kell végezni. |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek, GHS08: Egészségügyi kockázat |
| GPU teljesítmény akár: | 8 TOP |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | Intel AI Boost |
| Ritkaság támogatása: | Igen |
| Teljes processzorteljesítmény akár: | 36 TOP |
| NPU-alapú mesterséges intelligencia szoftver keretrendszerek: | OpenWINO, DirectML, WebNN, Windows gépi tanulás, ONNX RT |
| Windows Studio effektek támogatása: | Igen |
| NPU teljesítmény akár: | 13 TOP |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

