Lenovo Legion 25-10 számítógép monitor 62,2 cm (24,5") 1920 x 1080 px Full HD LCD Fekete
Kód: MONLEVMON0273
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo Legion 25-10 számítógép monitor 62,2 cm (24,5") 1920 x 1080 px Full HD LCD Fekete| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 26 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | G |
| Maximális energiafogyasztás | 43 Ny |
| Tápegység típusa | Belső |
| Áramfogyasztás | 24,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 19 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | E |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Szín neve | Napfogyatkozás fekete |
| Szín | Fekete |
| Piaci kategória | Játék |
| Előlap színe | Fekete |
| Láb színe | Fekete |
| Súly (állvánnyal) | 5,2 kg |
| Szélesség (állvánnyal) | 557 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 214 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 514,3 mm |
| Mélység (állvány nélkül) | 47,2 mm |
| Ferde szélesség (oldal) | 1,8 mm |
| Ferde él szélessége (felül) | 1,8 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 332,1 mm |
| Ferde él szélessége (alul) | 2,04 cm |
| Súly (állvány nélkül) | 3,1 kg |
| Szélesség (állvány nélkül) | 557 mm |
| Csomag szélessége | 615 mm |
| Súly csomagolással együtt | 6,3 kg |
| Csomagolási mélység | 145 mm |
| Csomag magassága | 420 mm |
| Jótállási jegy | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| Beépített USB-elosztó | Nem |
| Fejhallgató kimenet | Nem |
| HDMI portok száma | 2 |
| Hangkimenet | Igen |
| HDMI | Igen |
| Fejhallgató csatlakoztatása | 3,5 mm |
| DisplayPort-verzió | 1.4 |
| NVIDIA G-SYNC | Igen |
| AMD FreeSync típus | FreeSync Prémium |
| NVIDIA G-SYNC típus | G-SYNC kompatibilis |
| AMD FreeSync | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 11, Windows 10 |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 60 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10–80% |
| Válaszidő (MPRT) | 0,5 ms |
| Natív képarány | 16:9 |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Kijelző átlója | 62,2 cm (24,5") |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Színmélység | 8 bit |
| Látható méret (függőleges) | 30,3 cm |
| Panel típusa | IPS |
| Dinamikus kontraszt | 3000000:1 |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1000:1 |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Pixelsűrűség | 0,2832 × 0,2802 mm |
| Háttérvilágítás típusa | W-LED |
| HDR-támogatás | Igen |
| Látható méret (vízszintes) | 54,4 cm |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség | 99% |
| Válasz | 6 ms |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Pixelsűrűség | 90 ppi |
| Érintőképernyő | Nem |
| Maximális felépülési sebesség | 320 Hz |
| Kijelzőtechnológia | LCD |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 300 cd/m² |
| Állvány mellékelve | Igen |
| Mellékelt kábelek | DisplayPort |
| Gyors útmutató | Igen |
| Csavarokkal együtt | Igen |
| Maximálisan állítható magasság | 13,5 cm |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| Dőlésszög | -5 - 22° |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Forgási tartomány | -30 - 30° |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Középső csap | Igen |
| Lengő/forgó | Igen |
| Magasságállítás | Igen |
| Zárnyílás | Igen |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Forgási szög | -90 - 90° |
| Beépített hangszórók | Nem |
| Integrált kamera | Nem |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2338560 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 6.38 kg |
| EAN vonalkód: | 198158386395 |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 26 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Maximális energiafogyasztás: | 43 Ny |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Áramfogyasztás: | 24,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 19 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Szín neve: | Napfogyatkozás fekete |
| Szín: | Fekete |
| Piaci kategória: | Játék |
| Előlap színe: | Fekete |
| Láb színe: | Fekete |
| Súly (állvánnyal): | 5,2 kg |
| Szélesség (állvánnyal): | 557 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 214 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 514,3 mm |
| Mélység (állvány nélkül): | 47,2 mm |
| Ferde szélesség (oldal): | 1,8 mm |
| Ferde él szélessége (felül): | 1,8 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 332,1 mm |
| Ferde él szélessége (alul): | 2,04 cm |
| Súly (állvány nélkül): | 3,1 kg |
| Szélesség (állvány nélkül): | 557 mm |
| Csomag szélessége: | 615 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 6,3 kg |
| Csomagolási mélység: | 145 mm |
| Csomag magassága: | 420 mm |
| Jótállási jegy: | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| Fejhallgató kimenet: | Nem |
| HDMI portok száma: | 2 |
| Hangkimenet: | Igen |
| HDMI: | Igen |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | 3,5 mm |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| NVIDIA G-SYNC: | Igen |
| AMD FreeSync típus: | FreeSync Prémium |
| NVIDIA G-SYNC típus: | G-SYNC kompatibilis |
| AMD FreeSync: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 10 |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 60 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10–80% |
| Válaszidő (MPRT): | 0,5 ms |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Kijelző átlója: | 62,2 cm (24,5") |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Színmélység: | 8 bit |
| Látható méret (függőleges): | 30,3 cm |
| Panel típusa: | IPS |
| Dinamikus kontraszt: | 3000000:1 |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1000:1 |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Pixelsűrűség: | 90 ppi |
| Háttérvilágítás típusa: | W-LED |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Látható méret (vízszintes): | 54,4 cm |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 99% |
| Válasz: | 6 ms |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Maximális felépülési sebesség: | 320 Hz |
| Kijelzőtechnológia: | LCD |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 300 cd/m² |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | DisplayPort |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Csavarokkal együtt: | Igen |
| Maximálisan állítható magasság: | 13,5 cm |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Dőlésszög: | -5 - 22° |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Forgási tartomány: | -30 - 30° |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Középső csap: | Igen |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Magasságállítás: | Igen |
| Zárnyílás: | Igen |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Forgási szög: | -90 - 90° |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Integrált kamera: | Nem |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2338560 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

