Lenovo L24-4e számítógép monitor 60,5 cm (23,8") 1920 x 1080 px Full HD LCD Fekete
Kód: MONLEVMON0255
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo L24-4e számítógép monitor 60,5 cm (23,8") 1920 x 1080 px Full HD LCD Fekete| Áramfogyasztás | 16W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | Nem elérhető |
| Tápegység típusa | Belső |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 16 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | E |
| Maximális energiafogyasztás | 19W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Szín neve | Holló Fekete |
| Szín | Fekete |
| Láb színe | Fekete |
| Szélesség (állvánnyal) | 539,8 mm |
| Ferde él szélessége (alul) | 2,14 cm |
| Súly (állvánnyal) | 3 kg |
| Mélység (állvánnyal) | 180 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 402,9 mm |
| Ferde szélesség (oldal) | 2 mm |
| Ferde él szélessége (felül) | 2 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 325,7 mm |
| Súly (állvány nélkül) | 2,7 kg |
| Mélység (állvány nélkül) | 44 mm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 539,8 mm |
| Súly csomagolással együtt | 4,7 kg |
| Csomag szélessége | 610 mm |
| Csomagolási mélység | 112 mm |
| Csomag magassága | 420 mm |
| Jótállási időszak | 3 év(ek) |
| VGA portok száma | 1 |
| Beépített USB-elosztó | Nem |
| HDMI portok száma | 1 |
| HDMI-verzió | 1.4 |
| HDMI | Igen |
| Fejhallgató kimenet | Nem |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 11 |
| AMD FreeSync | Nem |
| NVIDIA G-SYNC | Nem |
| Natív képarány | 16:9 |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Dinamikus kontraszt | 3000000:1 |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Színmélység | 8 bit |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Válaszidő (extrém) | 4 ms |
| Érintőképernyő | Nem |
| Panel típusa | IPS |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1300:1 |
| Maximális felépülési sebesség | 100 Hz |
| Kijelző átlója | 60,5 cm (23,8") |
| Kijelzőtechnológia | LCD |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Látható méret (függőleges) | 29,6 cm |
| Pixelsűrűség | 92 ppi |
| Válasz | 6 ms |
| Pixelsűrűség | 0,2745 × 0,2745 mm |
| Látható méret (vízszintes) | 52,7 cm |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség | 99% |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 250 cd/m² |
| Háttérvilágítás típusa | W-LED |
| Mellékelt kábelek | Légkondicionáló, HDMI |
| Állvány mellékelve | Igen |
| HDMI-kábel hossza | 1,8 méter |
| Tápkábel hossza | 1,8 méter |
| Gyors útmutató | Igen |
| Mellékelt szoftverek | EU energiacímke (E-osztály) RoHS-kompatibilis |
| Dőlésszög | -5 - 22° |
| Magasságállítás | Nem |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Zárnyílás | Igen |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Beépített hangszórók | Nem |
| Integrált kamera | Nem |
| Beépített mikrofon | Nem |
| Figyelmeztetés | Tisztítás előtt húzza ki a monitort a konnektorból., Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2250229 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 4.88 kg |
| EAN vonalkód: | 198156534620 |
| Áramfogyasztás: | 16W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | Nem elérhető |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 16 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Maximális energiafogyasztás: | 19W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Szín neve: | Holló Fekete |
| Szín: | Fekete |
| Láb színe: | Fekete |
| Szélesség (állvánnyal): | 539,8 mm |
| Ferde él szélessége (alul): | 2,14 cm |
| Súly (állvánnyal): | 3 kg |
| Mélység (állvánnyal): | 180 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 402,9 mm |
| Ferde szélesség (oldal): | 2 mm |
| Ferde él szélessége (felül): | 2 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 325,7 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 2,7 kg |
| Mélység (állvány nélkül): | 44 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 539,8 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 4,7 kg |
| Csomag szélessége: | 610 mm |
| Csomagolási mélység: | 112 mm |
| Csomag magassága: | 420 mm |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
| VGA portok száma: | 1 |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| HDMI portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 1.4 |
| HDMI: | Igen |
| Fejhallgató kimenet: | Nem |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11 |
| AMD FreeSync: | Nem |
| NVIDIA G-SYNC: | Nem |
| Natív képarány: | 16:9 |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Dinamikus kontraszt: | 3000000:1 |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Színmélység: | 8 bit |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Válaszidő (extrém): | 4 ms |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Panel típusa: | IPS |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1300:1 |
| Maximális felépülési sebesség: | 100 Hz |
| Kijelző átlója: | 60,5 cm (23,8") |
| Kijelzőtechnológia: | LCD |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Látható méret (függőleges): | 29,6 cm |
| Pixelsűrűség: | 0,2745 × 0,2745 mm |
| Válasz: | 6 ms |
| Látható méret (vízszintes): | 52,7 cm |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 99% |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 250 cd/m² |
| Háttérvilágítás típusa: | W-LED |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló, HDMI |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| HDMI-kábel hossza: | 1,8 méter |
| Tápkábel hossza: | 1,8 méter |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Csomagolt szoftver: | EU energiacímke (E-osztály) RoHS-kompatibilis |
| Dőlésszög: | -5 - 22° |
| Magasságállítás: | Nem |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Zárnyílás: | Igen |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Integrált kamera: | Nem |
| Beépített mikrofon: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Tisztítás előtt húzza ki a monitort a tápegységből., Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2250229 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

