Lenovo L24-45 23,8" FHD 144 Hz 250 nit 4 ms AG HDMI VGA Felhőszürke
Kód: MONLEVMON0283
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo L24-45 23,8" FHD 144 Hz 250 nit 4 ms AG HDMI VGA Felhőszürke| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Maximális energiafogyasztás | 35 W |
| Áramfogyasztás | 14,7 W |
| Tápegység típusa | Belső |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | D |
| Piaci kategória | Hivatal |
| Szín | Szürke |
| Láb színe | Szürke |
| Előlap színe | Szürke |
| Szín neve | Felhőszürke |
| Mélység (állvány nélkül) | 41 mm |
| Ferde szélesség (oldal) | 2 mm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 539,4 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 315,2 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 433,8 mm |
| Súly (állvány nélkül) | 3 kg |
| Súly (állvánnyal) | 3,8 kg |
| Mélység (állvánnyal) | 182,9 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 539,4 mm |
| Csomag magassága | 398 mm |
| Csomagolási mélység | 118 mm |
| Csomag szélessége | 618 mm |
| Súly csomagolással együtt | 5,6 kg |
| HDMI | Igen |
| HDMI-verzió | 1.4 |
| Beépített USB-elosztó | Nem |
| HDMI portok száma | 1 |
| VGA portok száma | 1 |
| NVIDIA G-SYNC | Nem |
| AMD FreeSync | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 11, Windows 10 |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| Válaszidő (MPRT) | 1 ms |
| Válaszidő mérési típusa | GTG (szürkéről szürkére) |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Látható méret (vízszintes) | 52,7 cm |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1500:1 |
| Válaszidő (gyors) | 4 ms |
| Látható méret (függőleges) | 29,6 cm |
| Kijelző átlója | 60,5 cm (23,8") |
| Natív képarány | 16:9 |
| Színmélység | 8 bit |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Panel típusa | IPS |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Pixelsűrűség | 0,275 × 0,275 mm |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Válasz | 6 ms |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 250 cd/m² |
| Érintőképernyő | Nem |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Háttérvilágítás típusa | W-LED |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség | 99% |
| Maximális felépülési sebesség | 144 Hz |
| Kijelzőtechnológia | LCD |
| Pixelsűrűség | 93 ppi |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Gyors útmutató | Igen |
| Csavarokkal együtt | Igen |
| Állvány mellékelve | Igen |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| Magasságállítás | Nem |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Integrált kamera | Nem |
| Beépített hangszórók | Igen |
| RMS teljesítmény | 6W |
| Beépített mikrofon | Nem |
| Hangszórók száma | 2 |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn. Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy megakadályozza a felborulást és a sérülést. Tisztítás előtt húzza ki a monitort a konnektorból. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2396488 |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | ENERGY STAR, EPEAT Arany minősítés |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 5.65 kg |
| EAN vonalkód: | 199272056294 |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Maximális energiafogyasztás: | 35 W |
| Áramfogyasztás: | 14,7 W |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | D |
| Piaci kategória: | Hivatal |
| Szín: | Szürke |
| Láb színe: | Szürke |
| Előlap színe: | Szürke |
| Szín neve: | Felhőszürke |
| Mélység (állvány nélkül): | 41 mm |
| Ferde szélesség (oldal): | 2 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 539,4 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 315,2 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 433,8 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 3 kg |
| Súly (állvánnyal): | 3,8 kg |
| Mélység (állvánnyal): | 182,9 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 539,4 mm |
| Csomag magassága: | 398 mm |
| Csomagolási mélység: | 118 mm |
| Csomag szélessége: | 618 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 5,6 kg |
| HDMI: | Igen |
| HDMI-verzió: | 1.4 |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| HDMI portok száma: | 1 |
| VGA portok száma: | 1 |
| NVIDIA G-SYNC: | Nem |
| AMD FreeSync: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 10 |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| Válaszidő (MPRT): | 1 ms |
| Válaszidő mérési típusa: | GTG (szürkéről szürkére) |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Látható méret (vízszintes): | 52,7 cm |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1500:1 |
| Válaszidő (gyors): | 4 ms |
| Látható méret (függőleges): | 29,6 cm |
| Kijelző átlója: | 60,5 cm (23,8") |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Színmélység: | 8 bit |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Panel típusa: | IPS |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Pixelsűrűség: | 93 ppi |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Válasz: | 6 ms |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 250 cd/m² |
| Érintőképernyő: | Nem |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Háttérvilágítás típusa: | W-LED |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 99% |
| Maximális felépülési sebesség: | 144 Hz |
| Kijelzőtechnológia: | LCD |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Csavarokkal együtt: | Igen |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Magasságállítás: | Nem |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Integrált kamera: | Nem |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| RMS teljesítmény: | 6W |
| Beépített mikrofon: | Nem |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést., Tisztítás előtt húzza ki a monitort a tápegységből. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2396488 |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | ENERGY STAR, EPEAT Arany |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

