Lenovo GX21M50626 tápegység/transzformátor Belső 140 W Fekete
Kód: ZDLLEVNOT0029
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo GX21M50626 tápegység/transzformátor Belső 140 W Fekete| Bemeneti frekvencia | 50/60Hz |
| Tápegység típusa | Belső |
| Márkakompatibilitás | Lenovo |
| Jelenlegi | Váltóáramból egyenáramba |
| Cél | Laptop |
| Bemeneti áram | 2,5 A |
| Bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Kimeneti teljesítmény | 140 W |
| Hűtés típusa | Passzív |
| Szín | Fekete |
| Súly | 328 g |
| Magasság | 26,5 mm |
| Hossz | 122 mm |
| Mélység | 92 mm |
| Csomag szélessége | 165 mm |
| Súly csomagolással együtt | 900 g |
| Csomagolási mélység | 167 mm |
| Csomag magassága | 60 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 8 - 80% |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés | Ne nyissa ki a tápegység fedelét. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| Súly: | 0.62 kg |
| EAN vonalkód: | 195892092810 |
| Bemeneti frekvencia: | 50/60Hz |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Márkakompatibilitás: | Lenovo |
| Jelenlegi: | Váltóáramból egyenáramba |
| Cél: | Laptop |
| Bemeneti áram: | 2,5 A |
| Bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Kimeneti teljesítmény: | 140 W |
| Hűtés típusa: | Passzív |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 328 g |
| Magasság: | 26,5 mm |
| Hossz: | 122 mm |
| Mélység: | 92 mm |
| Csomag szélessége: | 165 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 900 g |
| Csomagolási mélység: | 167 mm |
| Csomag magassága: | 60 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 8 - 80% |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés: | Ne nyissa ki a tápegység fedelét. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

