Lenovo GX21F23046 tápegység/transzformátor Beltéri/kültéri Fekete
Kód: ZDLLEVNOT0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo GX21F23046 tápegység/transzformátor Beltéri/kültéri Fekete| Cél | Laptop |
| Márkakompatibilitás | Lenovo |
| Tápegység típusa | Beltéri/kültéri |
| Jelenlegi | DC-AC |
| Bemeneti áram | 4,5 A |
| Maximális energiafogyasztás | 300 W |
| Bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Kompatibilitás | Légió |
| Tanúsítvány | CB/CCC/CE/TUV Mark C/UL/ETL/cTUV/US/NRTL PSE/NOM/BSMI/CU(EAC) GS/Szerbia (biztonsági és EMC) Ukrajna (Derzh)/SII SABS/NRCS/ISC/UZBEK INSM/PSB/SIRIM/ST SONCAP/KUSZCI Ausztrália K/BBISZC biztonsági |
| Könnyű telepítés | Igen |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 25,4 mm |
| Súly | 1 kg |
| Kábelhossz | 0,18 m |
| Mélység | 100 mm |
| Szélesség | 200 mm |
| Mellékelt kábelek | AC, DC |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Súly csomagolással együtt | 1,5 kg |
| Gyors telepítési útmutató | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 8 - 80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 5–40 °C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| Súly: | 1.232 kg |
| EAN vonalkód: | 195892033431 |
| Cél: | Laptop |
| Márkakompatibilitás: | Lenovo |
| Tápegység típusa: | Beltéri/kültéri |
| Jelenlegi: | DC-AC |
| Bemeneti áram: | 4,5 A |
| Maximális energiafogyasztás: | 300 W |
| Bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Kompatibilitás: | Légió |
| Tanúsítvány: | CB/CCC/CE/TUV Mark C/UL/ETL/cTUV/US/NRTL PSE/NOM/BSMI/CU(EAC) GS/Szerbia (biztonsági és EMC) Ukrajna (Derzh)/SII SABS/NRCS/ISC/UZBEK INSM/PSB/SIRIM/ST SONCAP/KUSZCI Ausztrália K/BBISZC biztonsági |
| Könnyű telepítés: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 25,4 mm |
| Súly: | 1 kg |
| Kábelhossz: | 0,18 m |
| Mélység: | 100 mm |
| Szélesség: | 200 mm |
| Mellékelt kábelek: | AC, DC |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Súly csomagolással együtt: | 1,5 kg |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 8 - 80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–40 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

