Lenovo GX20Z46287 tápegység/transzformátor Belső 170 W Fekete
Kód: ZDLLEVNOT0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo GX20Z46287 tápegység/transzformátor Belső 170 W Fekete| Márkakompatibilitás | Lenovo |
| Cél | Laptop |
| Bemeneti frekvencia | 50–60 Hz |
| Kimeneti feszültség | 20 V |
| Kimeneti teljesítmény | 170 W |
| Tápegység típusa | Belső |
| Bemeneti áram | 2,5 A |
| Bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Kimeneti áram | 8,5 A |
| Tanúsítvány | CB cULus, FCC, DoE cULus, ICES-003 NOM, CONUEE CE EAC Nemko GS Ukrtest KEBS KUCAS SIRIM PCS SONCAP PSB RCM CCC BIS SII KC, KCC LoA BSMI PSE |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 22 mm |
| Kábelhossz | 1,76 m |
| Szélesség | 142 mm |
| Súly | 455 g |
| Mélység | 77 mm |
| Csomag magassága | 75 mm |
| Csomag szélessége | 213 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Súly csomagolással együtt | 818 g |
| Csomagolási mélység | 146 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -31 - 60 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 8 - 80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| Súly: | 0.71 kg |
| EAN vonalkód: | 195042177145 |
| Márkakompatibilitás: | Lenovo |
| Cél: | Laptop |
| Bemeneti frekvencia: | 50–60 Hz |
| Kimeneti feszültség: | 20V |
| Kimeneti teljesítmény: | 170 W |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Bemeneti áram: | 2,5 A |
| Bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Kimeneti áram: | 8,5 A |
| Tanúsítvány: | CB cULus, FCC, DoE cULus, ICES-003 NOM, CONUEE CE EAC Nemko GS Ukrtest KEBS KUCAS SIRIM PCS SONCAP PSB RCM CCC BIS SII KC, KCC LoA BSMI PSE |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 22 mm |
| Kábelhossz: | 1,76 m |
| Szélesség: | 142 mm |
| Súly: | 455 g |
| Mélység: | 77 mm |
| Csomag magassága: | 75 mm |
| Csomag szélessége: | 213 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Súly csomagolással együtt: | 818 g |
| Csomagolási mélység: | 146 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -31 - 60 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 8 - 80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

