Lenovo GX20Z46255 zdroj/transformátor Vnitřní/venkovní Černá
Kód: ZDLLEVNOT0016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo GX20Z46255 zdroj/transformátor Vnitřní/venkovní Černá| Účel | Laptop |
| Vstupní frekvence | 50 - 60 Hz |
| Vstupní napětí | 100 - 240 V |
| Vstupní proud | 2.5 A |
| Typ napájení | Vnitřní/venkovní |
| Oddělitelné napájecí konektory | Ano |
| Kompatibilita značky | Lenovo |
| Kompatibilita | Lenovo NB |
| Barva | Černá |
| Snadná instalace | Ano |
| Hmotnost | 0,53 g |
| Délka kabelu | 1,8 m |
| Výška | 29,5 mm |
| Šířka | 108 mm |
| Hloubka | 46,5 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 8 - 80% |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| Súly: | 0.378 kg |
| EAN vonalkód: | 195042150247 |
| Cél: | Laptop |
| Bemeneti frekvencia: | 50–60 Hz |
| Bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Bemeneti áram: | 2,5 A |
| Tápegység típusa: | Beltéri/kültéri |
| Levehető tápcsatlakozók: | Igen |
| Márkakompatibilitás: | Lenovo |
| Kompatibilitás: | Lenovo NB |
| Szín: | Fekete |
| Könnyű telepítés: | Igen |
| Súly: | |
| Kábelhossz: | 1,8 méter |
| Magasság: | 29,5 mm |
| Szélesség: | 108 mm |
| Mélység: | 46,5 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 8 - 80% |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

