Lenovo B210 39,6 cm (15,6") hátizsák, szürke
Kód: MOBLEVTOR0126
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo B210 39,6 cm (15,6") hátizsák, szürke| Vállszíj | Igen |
| Felületi színezés | Egyszínű |
| Fő termék színe | Szürke |
| Márkakompatibilitás | Bármilyen márka |
| Összeg | 1 |
| Maximális képernyőméret | 39,6 cm (15,6") |
| Anyag | Poliészter |
| Borító típusa | Hátizsák |
| Elülső zseb | Igen |
| Magasság | 40 mm |
| Mélység | 490 mm |
| Szélesség | 330 mm |
| Súly | 440 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 0.444 kg |
| EAN vonalkód: | 191999684767 |
| Vállszíj: | Igen |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Fő termék színe: | Szürke |
| Márkakompatibilitás: | Bármilyen márka |
| Összeg: | 1 |
| Maximális képernyőméret: | 39,6 cm (15,6") |
| Anyag: | Poliészter |
| Borító típusa: | Hátizsák |
| Elülső zseb: | Igen |
| Magasság: | 40 mm |
| Mélység: | 490 mm |
| Szélesség: | 330 mm |
| Súly: | 440 g |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

