Lenovo AIO ThinkCentre M70a G6 Ultra 7 265T 23,8" FHD Érintőképernyős IPS 120 Hz 250 nit LBL AG 16 GB DDR5 5600 SSD 512 GB Intel Graphics Kamera 5.0 MP + IR vPro Windows 11 Pro Fekete 3 év helyszíni garancia
Kód: KOMLEVALL1104
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo AIO ThinkCentre M70a G6 Ultra 7 265T 23,8" FHD Érintőképernyős IPS 120 Hz 250 nit LBL AG 16 GB DDR5 5600 SSD 512 GB Intel Graphics Kamera 5.0 MP + IR vPro Windows 11 Pro Fekete 3 év helyszíni garancia| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 5,3 GHz |
| Processzor típusa | Intel Core Ultra 7 |
| Processzor gyorsítótár típusa | L2 |
| Processzorgeneráció | Intel Core (2. sorozat) |
| Alapvető processzorteljesítmény | 35 W |
| Processzor modell | 265T |
| Hatékony magok | 12 |
| Erőteljes magok | 8 |
| Processzor gyorsítótára | 36 MB |
| Processzormagok száma | 20 |
| Processzor gyártója | Intel |
| Processzorszálak száma | 20 |
| Ethernet átviteli sebesség | 100, 1000 Mbps |
| WLAN-vezérlő modellje | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Antenna típusa | 2x2 |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Wi-Fi | Igen |
| WLAN-illesztőprogram gyártója | Intel |
| Integrált kártyaolvasó | Igen |
| M.2 SSD mérete | 2280 (22 x 80 mm) |
| SSD teljes kapacitása | 512 GB |
| Teljes tárolókapacitás | 512 GB |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| SSD-kapacitás | 512 GB |
| NVMe | Igen |
| SSD interfész | PCI Express 4.0 |
| SSD formátum | M.2 |
| Adapter bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Adapter tápellátás | 90 W |
| Adapter bemeneti frekvenciája | 50/60Hz |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Zárnyílás | Igen |
| Szín | Fekete |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Beépített mikrofon | Igen |
| RMS teljesítmény | 4W |
| Hangszórók száma | 2 |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Mikrofonok száma | 2 |
| Szélesség (állvánnyal) | 539,6 mm |
| Súly (állvánnyal) | 7,16 kg |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| HDMI portok száma | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 1 |
| HDMI-verzió | 1.4/2.1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| DisplayPort-verzió | 1.4a |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma | 3 |
| Memóriafrekvencia | 5600 MHz |
| Belső memória típusa | DDR5-SDRAM |
| Maximális belső memória | 64 GB |
| Memória elrendezés | 1x16GB |
| Memóriahelyek | 2 |
| Belső memória | 16 GB |
| Memóriahely típusa | SO-DIMM |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel Graphics |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | Intel Graphics |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Integrált GPU gyártó | Intel |
| Terméktípus | Mindent az egyben PC |
| Megbízható platform modul (TPM) | Igen |
| Alaplapi lapkakészlet | Intel Q870 |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója | 2.0 |
| Érintőképernyő | Igen |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Natív képarány | 16:9 |
| Kijelző átlója | 60,5 cm (23,8") |
| Panel típusa | IPS |
| Kijelző fényereje | 250 cd/m² |
| Színskála | 99% |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| Színtér | sRGB |
| Adatvédelmi kamera | Igen |
| Adatvédelmi típus | Kamera üres |
| Infravörös kamera | Igen |
| Összes megapixel | 5MP |
| Integrált kamera | Igen |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | TCO, ErP, EPEAT Gold, ENERGY STAR, GREENGUARD minősítések |
| Neurális feldolgozó egység (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU teljesítmény akár | 13 TOP |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | All-in-one computers |
|---|---|
| Súly: | 10.6 kg |
| EAN vonalkód: | 198157082540 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5,3 GHz |
| Processzor típusa: | Intel Core Ultra 7 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L2 |
| Processzorgeneráció: | Intel Core (2. sorozat) |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 35 W |
| Processzor modell: | 265T |
| Hatékony magok: | 12 |
| Erőteljes magok: | 8 |
| Processzor gyorsítótára: | 36 MB |
| Processzormagok száma: | 20 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzorszálak száma: | 20 |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 1000 Mbps |
| WLAN-vezérlő modellje: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Wi-Fi: | Igen |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Intel |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| M.2 SSD mérete: | 2280 (22 x 80 mm) |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| NVMe: | Igen |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| SSD formátum: | M.2 |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Adapter tápellátás: | 90 W |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50/60Hz |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Zárnyílás: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| RMS teljesítmény: | 4W |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Szélesség (állvánnyal): | 539,6 mm |
| Súly (állvánnyal): | 7,16 kg |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 1.4/2.1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4a |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 3 |
| Memóriafrekvencia: | 5600 MHz |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| Memória elrendezés: | 1x16GB |
| Memóriahelyek: | 2 |
| Belső memória: | 16 GB |
| Memóriahely típusa: | SO-DIMM |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Graphics |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel Graphics |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Terméktípus: | Mindent az egyben PC |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel Q870 |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Kijelző átlója: | 60,5 cm (23,8") |
| Panel típusa: | IPS |
| Kijelző fényereje: | 250 cd/m² |
| Színskála: | 99% |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| Színtér: | sRGB |
| Adatvédelmi kamera: | Igen |
| Adatvédelmi típus: | Kamera üres |
| Infravörös kamera: | Igen |
| Összes megapixel: | 5MP |
| Integrált kamera: | Igen |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | Teljes birtoklási költség, ErP, EPEAT Arany, ENERGY STAR, GREENGUARD |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | Intel AI Boost |
| NPU teljesítmény akár: | 13 TOP |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

