LENOVO ACC Legion Active hátizsák GX41C86982
Kód: MOBLEVTOR0133
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LENOVO ACC Legion Active hátizsák GX41C86982| Márkakompatibilitás | Egyetemes |
| Anyag | Újrahasznosított PET |
| Maximális képernyőméret | 43,2 cm (17") |
| Felületi színezés | Egyszínű |
| Fogantyú | Igen |
| Fő termék színe | Fekete |
| Borító típusa | Hátizsák |
| Vállszíj | Igen |
| Összeg | 1 |
| Mélység | 190 mm |
| Magasság | 460 mm |
| Szélesség | 310 mm |
| Súly | 1,15 kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 1.01 kg |
| EAN vonalkód: | 195713403931 |
| Márkakompatibilitás: | Egyetemes |
| Anyag: | Újrahasznosított PET |
| Maximális képernyőméret: | 43,2 cm (17") |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Fogantyú: | Igen |
| Fő termék színe: | Fekete |
| Borító típusa: | Hátizsák |
| Vállszíj: | Igen |
| Összeg: | 1 |
| Mélység: | 190 mm |
| Magasság: | 460 mm |
| Szélesség: | 310 mm |
| Súly: | 1,15 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

