Lenovo 4X41H03365 laptop táska/hátizsák 33 cm (13") Szürke tok
Kód: MOBLEVTOR0122
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo 4X41H03365 laptop táska/hátizsák 33 cm (13") Szürke tok| Anyag | Poliészter |
| Márkakompatibilitás | Lenovo |
| Borító típusa | Ház |
| Felületi színezés | Egyszínű |
| Maximális képernyőméret | 33 cm (13") |
| Fő termék színe | Szürke |
| Kompatibilitás | Thinkbook |
| Magasság | 230 mm |
| Szélesség | 335 mm |
| Súly csomagolással együtt | 408 g |
| Súly | 297 g |
| Laptop rekesz méretei | 290 × 210 × 15,5 mm |
| Mélység | 25 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 0.35 kg |
| EAN vonalkód: | 195892036166 |
| Anyag: | Poliészter |
| Márkakompatibilitás: | Lenovo |
| Borító típusa: | Ház |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Maximális képernyőméret: | 33 cm (13") |
| Fő termék színe: | Szürke |
| Kompatibilitás: | Thinkbook |
| Magasság: | 230 mm |
| Szélesség: | 335 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 408 g |
| Súly: | 297 g |
| Laptop rekesz méretei: | 290 × 210 × 15,5 mm |
| Mélység: | 25 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

