Lenovo 40AY0090EU dokkolóállomás/portreplikátor USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C kábel Fekete
Kód: MOBLEVSTA0107
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo 40AY0090EU dokkolóállomás/portreplikátor USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C kábel Fekete| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség | 10, 100, 1000 Mbps |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Tápegység | 90 W |
| Forrás típusa | USB |
| Tápcsatlakozó | USB Type-C |
| Magasság | 30,8 mm |
| Mélység | 80 mm |
| Súly | 340 g |
| Szélesség | 171 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Csomagolási mélység | 158 mm |
| Súly csomagolással együtt | 955 g |
| Csomag magassága | 75 mm |
| Csomag szélessége | 210 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 7, Windows 10 |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 2 |
| Felület | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet) | Nem |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma | 3 |
| HDMI portok száma | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| Zárnyílás | Igen |
| HD felbontás típusa | 4K Ultra HD |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Integrált kártyaolvasó | Nem |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Támogatott kijelzők száma | 3 |
| Maximális digitális felbontás | 3840 x 2160 képpont |
| Szín | Fekete |
| Tanúsítvány | FCC/ICES, KCC, RCM, BSMI, VCCI, CB, cULus, EAC, TUV- Mark, Kvalitet, LoA, Israel SII, DoC, NOM |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–35 °C |
| Tápegység mellékelve | Igen |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| Harmonizált Rendszerkód | 84733020 |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | CE |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Docking stations and port replicators |
|---|---|
| Súly: | 0.99 kg |
| EAN vonalkód: | 195348192095 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10, 100, 1000 Mbps |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Tápegység: | 90 W |
| Forrás típusa: | USB |
| Tápcsatlakozó: | USB Type-C |
| Magasság: | 30,8 mm |
| Mélység: | 80 mm |
| Súly: | 340 g |
| Szélesség: | 171 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csomagolási mélység: | 158 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 955 g |
| Csomag magassága: | 75 mm |
| Csomag szélessége: | 210 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 7, Windows 10 |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 2 |
| Felület: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Nem |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 3 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Zárnyílás: | Igen |
| HD felbontás típusa: | 4K Ultra HD |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Támogatott kijelzők száma: | 3 |
| Maximális digitális felbontás: | 3840 x 2160 képpont |
| Szín: | Fekete |
| Tanúsítvány: | FCC/ICES, KCC, RCM, BSMI, VCCI, CB, cULus, EAC, TUV- Mark, Kvalitet, LoA, Israel SII, DoC, NOM |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–35 °C |
| Tápegység mellékelve: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733020 |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | CE |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

