Lenovo 40AW065BEU tápegység/transzformátor Beltéri/kültéri 65 W Fekete
Kód: ZDLLEVNOT0031
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo 40AW065BEU tápegység/transzformátor Beltéri/kültéri 65 W Fekete| Márkakompatibilitás | Lenovo |
| USB-portok száma | 2 |
| Cél | Egyetemes |
| Bemeneti áram | 1,5 A |
| Bemeneti frekvencia | 50–60 Hz |
| Bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Kimeneti teljesítmény | 65 W |
| Tápegység típusa | Beltéri/kültéri |
| Szín | Fekete |
| Mélység | 30 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Magasság | 87,3 mm |
| Kábelhossz | 1,5 méter |
| Súly | 115 g |
| Csomag szélessége | 120 mm |
| Csomag magassága | 35 mm |
| Súly csomagolással együtt | 225 g |
| Csomagolási mélység | 120 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 8 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| Súly: | 0.22 kg |
| EAN vonalkód: | 195892129110 |
| Márkakompatibilitás: | Lenovo |
| USB-portok száma: | 2 |
| Cél: | Egyetemes |
| Bemeneti áram: | 1,5 A |
| Bemeneti frekvencia: | 50–60 Hz |
| Bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Kimeneti teljesítmény: | 65 W |
| Tápegység típusa: | Beltéri/kültéri |
| Szín: | Fekete |
| Mélység: | 30 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Magasság: | 87,3 mm |
| Kábelhossz: | 1,5 méter |
| Súly: | 115 g |
| Csomag szélessége: | 120 mm |
| Csomag magassága: | 35 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 225 g |
| Csomagolási mélység: | 120 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 8 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

