Ledlenser P5R Černá Ruční svítilna LED
Kód: OSWLDLLAT0259
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ledlenser P5R Černá Ruční svítilna LED| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| Výška pádu | 2 m |
| Provozní teplota | -20°C ~ +40°C |
| Přepravní zámek | Ano |
| Výdrž baterie (max.) | 20 h |
| Akumulátor | Ano |
| Doba nabíjení baterie | 3 h |
| Počet baterií | 1 |
| Možnost použití jednorázových baterií | Ano |
| Barva | Černá |
| Základní materiál | Hliník |
| Typ ovládání | Tlačítko |
| Typ svítilny | Ruční svítilna |
| Výška | 121 mm |
| Hmotnost | 99 g |
| Průměr hlavy | 3 cm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Obsah balení | Šňůrka na krk x 1, Kabel USB typu C x 1 |
| Počet stupňů výkonu | 4 |
| Typ lampy | LED |
| Počet lamp | 1 lamp |
| Teplota barev | 6000 - 7500 K |
| Minimální světelný výstup | 25 lm |
| Maximální dosah světla | 280 m |
| Maximální světelný výstup | 750 lm |
| Minimální dosah světla | 50 m |
| Režimy svítilny | Boost, Power, Low Power, Mid Power |
| Color Rendering Index (CRI) | 70 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Flashlights |
|---|---|
| Súly: | 0.18 kg |
| EAN vonalkód: | 4058205037310 |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Esési magasság: | 2 méter |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C ~ +40°C |
| Szállítási zár: | Igen |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 20 óra |
| Akkumulátor: | Igen |
| Akkumulátor töltési ideje: | 3 óra |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Szín: | Fekete |
| Alapanyag: | Alumínium |
| Vezérlés típusa: | Gomb |
| Zseblámpa típusa: | Kézi fáklya |
| Magasság: | 121 mm |
| Súly: | 99 g |
| Fej átmérője: | 3 cm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| A csomag tartalma: | Nyakpánt x 1, 1 db USB Type-C kábel |
| Teljesítményszintek száma: | 4 |
| Lámpa típusa: | JÉG |
| Lámpák száma: | 1 lámpa |
| Színhőmérséklet: | 6000–7500 K |
| Minimális fénykibocsátás: | 25 lumen |
| Maximális fénytartomány: | |
| Maximális fénykibocsátás: | |
| Minimális fénytartomány: | 50 méter |
| Zseblámpa módok: | Boost, Hatalom, Alacsony fogyasztású, Közepes teljesítmény |
| Színvisszaadási index (CRI): | 70 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

