LANBERG 10" 4U ZÁVĚSNÁ JEDNOTKA (280X310, ČERNÁ) ocelové dveře
Kód: SZALAEWIS0075
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LANBERG 10" 4U ZÁVĚSNÁ JEDNOTKA (280X310, ČERNÁ) ocelové dveře| Barva | Černá |
| Model | Nástěnný regál |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP20 |
| Kapacita racku | 4U |
| Maximální nosnost | 20 kg |
| Instalační hloubka oddílu | 24 cm |
| Výška | 247 mm |
| Hmotnost | 4,56 kg |
| Šířka | 280 mm |
| Velikost | 25,4 cm (10") |
| Hloubka | 310 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hanging cabinets 10"/ 19" |
|---|---|
| Súly: | 5.03 kg |
| EAN vonalkód: | 5901969429428 |
| Szín: | Fekete |
| Modell: | Fali polc |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP20 |
| Rackkapacitás: | 4U |
| Maximális teherbírás: | 20 kg |
| Válaszfal beépítési mélysége: | 24 cm |
| Magasság: | 247 mm |
| Súly: | 4,56 kg |
| Szélesség: | 280 mm |
| Méret: | 25,4 cm (10") |
| Mélység: | 310 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

