Láhev na cold brew Hario, hnědá
Kód: AGAHARAKO0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Láhev na cold brew Hario, hnědá| Síto | Ano |
| Jednoduché používání | Ano |
| Materiál | Silikon, Sklo |
| Bez obsahu BPA | Ano |
| Barva | Bronzová |
| Kapacita | 0,65 L |
| Rukojeť | Ano |
| Uzamykatelné víko | Ano |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Průměr | 8,7 cm |
| Objem | 650 ml |
| Výška | 300 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | General purpose accessories |
|---|---|
| Súly: | 0.49 kg |
| EAN vonalkód: | 4977642033443 |
| Képernyő: | Igen |
| Könnyen használható: | Igen |
| Anyag: | szilikon, Üveg |
| BPA-mentes: | Igen |
| Szín: | Bronz |
| Kapacitás: | 0,65 liter |
| Fogantyú: | Igen |
| Zárható fedél: | Igen |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Átmérő: | 8,7 cm |
| Kötet: | 650 ml |
| Magasság: | 300 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

