Külső hangkártya Vention 1 m USB 2.0
Kód: KONVN1MUZ0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Külső hangkártya Vention 1 m USB 2.0| Kábelhossz | 1 méter |
| USB tápegység | Igen |
| Belső | Nem |
| Frekvenciatartomány | 44100 - 48000 Hz |
| Hangminőség | 16 bit |
| Vonalbemenet | Igen |
| Felület | USB |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Vonalkimenet | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Music cards |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 6922794754676 |
| Kábelhossz: | 1 méter |
| USB tápegység: | Igen |
| Belső: | Nem |
| Frekvenciatartomány: | 44100 - 48000 Hz |
| Hangminőség: | 16 bit |
| Vonalbemenet: | Igen |
| Felület: | USB |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Vonalkimenet: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

