KÜLSŐ, VÉKONY DVD-FELVÉTELI KÉSZLET SAVIO AK-43
Kód: NAPSAVOND0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
KÜLSŐ, VÉKONY DVD-FELVÉTELI KÉSZLET SAVIO AK-43| Belső | Nem |
| Szín | Fekete |
| Súly | 350 g |
| Energiaigény | 5V |
| Optikai meghajtó típusa | DVD±R/RW |
| Optikai lemez átmérője | 120 mm, 80 |
| Felület | USB 2.0 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -30 - 60 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 5–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 15 - 80% |
| DVD-R kétrétegű írási sebesség | 6x |
| CD-írási sebesség | 24x |
| DVD+R írási sebesség | 8x |
| DVD-RAM írási sebesség | 5x |
| DVD-RW írási sebesség | 6x |
| CD-írási sebesség | 24x |
| DVD-R kétrétegű olvasási sebesség | 8x |
| DVD-R olvasási sebesség | 8x |
| DVD-RAM olvasási sebesség | 5x |
| DVD-ROM olvasási sebesség | 8x |
| DVD-RW olvasási sebesség | 8x |
| CD-olvasási sebesség | 24x |
| Átlagos DVD véletlenszerű elérési idő | 160 ms |
| Átlagos CD-ROM véletlen elérési idő | 140 ms |
| Munkamenet-egyszerre (SAO) | Igen |
| Csomagírás | Igen |
| Több munkamenet | Igen |
| Egyszerre követhető (TAO) | Igen |
| Lemez egyszerre (DAO) | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DVD recorders |
|---|---|
| Súly: | 0.415 kg |
| EAN vonalkód: | 5901986045991 |
| Belső: | Nem |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 350 g |
| Energiaigény: | 5V |
| Optikai meghajtó típusa: | DVD±R/RW |
| Optikai lemez átmérője: | 120 mm, 80 |
| Felület: | USB 2.0 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -30 - 60 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 15 - 80% |
| DVD-R kétrétegű írási sebesség: | 6x |
| CD-írási sebesség: | 24x |
| DVD+R írási sebesség: | 8x |
| DVD-RAM írási sebesség: | 5x |
| DVD-RW írási sebesség: | 6x |
| DVD-R kétrétegű olvasási sebesség: | 8x |
| DVD-R olvasási sebesség: | 8x |
| DVD-RAM olvasási sebesség: | 5x |
| DVD-ROM olvasási sebesség: | 8x |
| DVD-RW olvasási sebesség: | 8x |
| CD-olvasási sebesség: | 24x |
| Átlagos DVD véletlenszerű elérési idő: | 160 ms |
| Átlagos CD-ROM véletlen elérési idő: | 140 ms |
| Munkamenet-egyszerre (SAO): | Igen |
| Csomagírás: | Igen |
| Több munkamenet: | Igen |
| Egyszerre követhető (TAO): | Igen |
| Lemez egyszerre (DAO): | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

