KLÁVESNICE NATEC MEDUSA US BEZDRÁTOVÁ BT + 2,4GHZ X-SCISSORS SLIM
Kód: PERNATKLA0096
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
KLÁVESNICE NATEC MEDUSA US BEZDRÁTOVÁ BT + 2,4GHZ X-SCISSORS SLIM| Základní materiál | ABS |
| Barva | Černá |
| USB Power Delivery | Ano |
| Podsvícení | Ne |
| Styl klávesnice | Přímý |
| Klávesnice plné velikosti | Ano |
| Numerické klávesy | Ano |
| Doporučené použití | Kancelář |
| Klávesy Windows | Ne |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Počet kláves na klávesnici | 118 |
| Rozhraní zařízení | USB |
| Obsahuje myš | Ne |
| Hmotnost | 852 g |
| Šířka | 137 mm |
| Výška | 22 mm |
| Hloubka | 428 mm |
| Varování | Chraňte před vodou a jinými kapalinami., Dodržujte místní předpisy pro likvidaci elektronických zařízení., Nerozebírejte klávesnici - hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| Súly: | 0.996 kg |
| EAN vonalkód: | 5901969449334 |
| Alapanyag: | ABS |
| Szín: | Fekete |
| USB tápellátás: | Igen |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Billentyűzet stílus: | Közvetlen |
| Teljes méretű billentyűzet: | Igen |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Ajánlott felhasználás: | Hivatal |
| Windows-billentyűk: | Nem |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Billentyűk száma a billentyűzeten: | 118 |
| Eszközinterfész: | USB |
| Egérrel együtt: | Nem |
| Súly: | |
| Szélesség: | 137 mm |
| Magasság: | 22 mm |
| Mélység: | 428 mm |
| Figyelmeztetés: | Víztől és más folyadékoktól védendő., Kövesse a helyi előírásokat az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozóan., Ne szerelje szét a billentyűzetet – áramütés veszélye áll fenn. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

