Klávesnice Gasket F99 Pro Thunder Black se spínači StarVector RGB od AULA
Kód: PERAULKLA0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Klávesnice Gasket F99 Pro Thunder Black se spínači StarVector RGB od AULA| Kapacita baterie | 8000 mAh |
| Typ zdroje | Baterie, DC |
| Podsvícení | Ano |
| Barva | Černá |
| Barva podsvětlení | RGB |
| Styl klávesnice | Přímý |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Numerické klávesy | Ano |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Spínače klávesnice | Mechanický spínač |
| Rozvržení klávesnice | QWERTY |
| Doporučené použití | Hraní |
| Rozhraní zařízení | USB typu C |
| Délka | 147 mm |
| Šířka | 391 mm |
| Výška | 42,6 mm |
| Klávesnice | Ano |
| Obsahuje myš | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| Súly: | 1.485 kg |
| EAN vonalkód: | 6978080501219 |
| Akkumulátor kapacitása: | 8000mAh |
| Forrás típusa: | Akkumulátor, egyenáramú |
| Háttérvilágítás: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Háttérvilágítás színe: | RGB |
| Billentyűzet stílus: | Közvetlen |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Pozícionáló eszköz: | Nem |
| Billentyűzetkapcsolók: | Mechanikus kapcsoló |
| Billentyűzetkiosztás: | QWERTY |
| Ajánlott felhasználás: | Játék |
| Eszközinterfész: | USB Type-C |
| Hossz: | 147 mm |
| Szélesség: | 391 mm |
| Magasság: | |
| Billentyűzet: | Igen |
| Egérrel együtt: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

