Klávesnice AULA Gasket F87 Thunder Black GrayWoodV3 RGB
Kód: PERAULKLA0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Klávesnice AULA Gasket F87 Thunder Black GrayWoodV3 RGB| Zabudovaná baterie | Ano |
| Typ zdroje | Baterie, USB |
| Kapacita baterie | 4000 mAh |
| Materiál | Kov, Plast |
| Vestavěný displej | Ne |
| Barva | Černá |
| Typ podsvětlení | LED |
| Podložka pod zápěstí | Ne |
| Podsvícení | Ano |
| Barva podsvětlení | RGB |
| Ergonomický design | Ano |
| Styl klávesnice | Přímý |
| Numerické klávesy | Ne |
| Rozhraní zařízení | USB |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Klávesy Windows | Ano |
| Doporučené použití | Hraní |
| Jazyk klávesnice | Anglický |
| Bluetooth | Ano |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Počet kláves na klávesnici | 87 |
| Spínače klávesnice | Mechanický spínač |
| Rozvržení klávesnice | QWERTY |
| Formát klávesnice | Tenkeyless (80–87 %) |
| Multimediální klávesy | Ne |
| Šířka | 366 mm |
| Výška | 41,1 mm |
| Délka | 139 mm |
| Hmotnost klávesnice | 935 g |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Obsahuje myš | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| Súly: | 1.24 kg |
| EAN vonalkód: | 6948391208619 |
| Beépített akkumulátor: | Igen |
| Forrás típusa: | Akkumulátor, USB |
| Akkumulátor kapacitása: | 4000mAh |
| Anyag: | Fém, Műanyag |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Szín: | Fekete |
| Háttérvilágítás típusa: | JÉG |
| Csuklótámasz: | Nem |
| Háttérvilágítás: | Igen |
| Háttérvilágítás színe: | RGB |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Billentyűzet stílus: | Közvetlen |
| Numerikus billentyűk: | Nem |
| Eszközinterfész: | USB |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Windows-billentyűk: | Igen |
| Ajánlott felhasználás: | Játék |
| Billentyűzetnyelv: | angol |
| Bluetooth: | Igen |
| Pozícionáló eszköz: | Nem |
| Billentyűk száma a billentyűzeten: | 87 |
| Billentyűzetkapcsolók: | Mechanikus kapcsoló |
| Billentyűzetkiosztás: | QWERTY |
| Billentyűzet formátum: | Tenkeyless (80–87%) |
| Multimédiás billentyűk: | Nem |
| Szélesség: | 366 mm |
| Magasság: | 41,1 mm |
| Hossz: | 139 mm |
| Billentyűzet súlya: | 935 g |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| Egérrel együtt: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

