Klávesnice AULA Gasket AMG65 Purple LightFeather RGB
Kód: PERAULKLA0031
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Klávesnice AULA Gasket AMG65 Purple LightFeather RGB| Zabudovaná baterie | Ano |
| Kapacita baterie | 8000 mAh |
| Typ zdroje | Baterie, USB |
| Barva podsvětlení | RGB |
| Typ podsvětlení | LED |
| Styl klávesnice | Přímý |
| Podložka pod zápěstí | Ne |
| Ergonomický design | Ano |
| Podsvícení | Ano |
| Vestavěný displej | LED |
| Povrchové zbarvení | Vzorovaný |
| Barva | Purpurová, Černá |
| Materiál | Kov, Plast |
| Multimediální klávesy | Ne |
| Počet kláves na klávesnici | 67 |
| Formát klávesnice | 65% |
| Rozvržení klávesnice | QWERTY |
| Spínače klávesnice | Mechanický spínač |
| Rozhraní zařízení | USB |
| Klávesy Windows | Ano |
| Doporučené použití | Hraní |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Numerické klávesy | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Jazyk klávesnice | Anglický |
| Hmotnost klávesnice | 1 kg |
| Šířka | 325 mm |
| Výška | 44 mm |
| Délka | 143 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Obsahuje myš | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| Súly: | 1.545 kg |
| EAN vonalkód: | 6970939957208 |
| Beépített akkumulátor: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 8000mAh |
| Forrás típusa: | Akkumulátor, USB |
| Háttérvilágítás színe: | RGB |
| Háttérvilágítás típusa: | JÉG |
| Billentyűzet stílus: | Közvetlen |
| Csuklótámasz: | Nem |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Háttérvilágítás: | Igen |
| Beépített kijelző: | JÉG |
| Felületi színezés: | Mintás |
| Szín: | |
| Anyag: | Fém, Műanyag |
| Multimédiás billentyűk: | Nem |
| Billentyűk száma a billentyűzeten: | 67 |
| Billentyűzet formátum: | 65% |
| Billentyűzetkiosztás: | QWERTY |
| Billentyűzetkapcsolók: | Mechanikus kapcsoló |
| Eszközinterfész: | USB |
| Windows-billentyűk: | Igen |
| Ajánlott felhasználás: | Játék |
| Pozícionáló eszköz: | Nem |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Numerikus billentyűk: | Nem |
| Bluetooth: | Igen |
| Billentyűzetnyelv: | angol |
| Billentyűzet súlya: | 1 kg |
| Szélesség: | 325 mm |
| Magasság: | 44 mm |
| Hossz: | 143 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| Egérrel együtt: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

