Kioxia TransMemory U301 USB flash meghajtó 64 GB USB A-típusú 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Fehér
Kód: PAMKIXFLD0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kioxia TransMemory U301 USB flash meghajtó 64 GB USB A-típusú 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Fehér| Szín | Fehér |
| Formátum | Sapka |
| Tanúsítvány | RoHS |
| Magasság | 51,4 mm |
| Súly | 8 gramm |
| Szélesség | 21,4 mm |
| Mélység | 8,4 mm |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nem |
| Jelszóvédelem | Nem |
| PIN-kóddal védett hozzáférés | Nem |
| USB-s verzió | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Kapacitás | 64 GB |
| Eszközinterfész | USB A-típusú |
| Kompatibilis operációs rendszerek | OS X 10.11-es verzió, macOS 10.12-es verzió, 10.15-ös verzió, Windows 8.1, Windows 10 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 60 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–50 °C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| Súly: | 0.01 kg |
| EAN vonalkód: | 4582563850033 |
| Szín: | Fehér |
| Formátum: | Sapka |
| Tanúsítvány: | RoHS |
| Magasság: | 51,4 mm |
| Súly: | 8 gramm |
| Szélesség: | 21,4 mm |
| Mélység: | 8,4 mm |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Nem |
| Jelszóvédelem: | Nem |
| PIN-kóddal védett hozzáférés: | Nem |
| USB-s verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Kapacitás: | 64 GB |
| Eszközinterfész: | USB A-típusú |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | OS X 10.11-es verzió, macOS 10.12-es verzió, 10.15-ös verzió, Windows 8.1, Windows 10 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 60 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–50 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

