Kingston Technology ValueRAM memóriamodul 32 GB 1 x 32 GB DDR4
Kód: PAMKINDR40902
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology ValueRAM memóriamodul 32 GB 1 x 32 GB DDR4| Memóriaformátum | 288 tűs DIMM |
| Komponens ehhez: | PC/szerver |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| ECC | Nem |
| A sorozat aktív ideje | 32 ns |
| CAS-késés | 22 |
| Programozható tápfeszültség (VPP) | 2,5 V |
| Memóriafeszültség | 1,2 V |
| Belső memória | 32 GB |
| Sorozat ciklusideje | 45,75 ns |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1 db 32 GB |
| Sorozatciklus-helyreállítási idő | 350 ns |
| JEDEC szabvány | Igen |
| Ólombevonat | Arany |
| Magasság | 31,2 mm |
| Szélesség | 133,3 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -55 - 100°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–85 °C |
| Harmonizált Rendszerkód | 84733020 |
| Figyelmeztetés | Óvja a szélsőséges hőmérsékletektől., Az elektronikus hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Ne nyissa ki a memóriamodul fedelét. |
| Nem tartalmaz | Halogén |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| Súly: | 0.028 kg |
| EAN vonalkód: | 740617305975 |
| Memóriaformátum: | 288 tűs DIMM |
| Komponens ehhez:: | PC/szerver |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| ECC: | Nem |
| A sorozat aktív ideje: | 32 ns |
| CAS-késés: | 22 |
| Programozható tápfeszültség (VPP): | 2,5 V |
| Memóriafeszültség: | 1,2 V |
| Belső memória: | 32 GB |
| Sorozat ciklusideje: | 45,75 ns |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1 db 32 GB |
| Sorozatciklus-helyreállítási idő: | 350 ns |
| JEDEC szabvány: | Igen |
| Ólombevonat: | Arany |
| Magasság: | 31,2 mm |
| Szélesség: | 133,3 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -55 - 100°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0 - 85 °C |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733020 |
| Figyelmeztetés: | Óvja a szélsőséges hőmérsékletektől., Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Ne nyissa ki a memóriamodul fedelét. |
| Nem tartalmaz: | Halogén |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

