Kingston Technology ValueRAM KVR32S22S8/8 memóriamodul 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMKINSOO0155
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology ValueRAM KVR32S22S8/8 memóriamodul 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz| Memóriaformátum | 260 tűs SO-DIMM |
| ECC | Nem |
| Memóriafeszültség | 1,2 V |
| Memóriafrekvencia | 3200 MHz |
| Belső memória | 8 GB |
| CAS-késés | 22 |
| Komponens ehhez: | Laptop |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Sorozat ciklusideje | 45,75 ns |
| A sorozat aktív ideje | 32 ns |
| Sorozatciklus-helyreállítási idő | 350 ns |
| Ólombevonat | Arany |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1 db 8 GB |
| Szélesség | 69,6 mm |
| Magasság | 30 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–85 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -55 - 100°C |
| Harmonizált Rendszerkód | 84733020 |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | RoHS |
| Nem tartalmaz | Halogén |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 740617296099 |
| Memóriaformátum: | 260 tűs SO-DIMM |
| ECC: | Nem |
| Memóriafeszültség: | 1,2 V |
| Memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| Belső memória: | 8 GB |
| CAS-késés: | 22 |
| Komponens ehhez:: | Laptop |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Sorozat ciklusideje: | 45,75 ns |
| A sorozat aktív ideje: | 32 ns |
| Sorozatciklus-helyreállítási idő: | 350 ns |
| Ólombevonat: | Arany |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1 db 8 GB |
| Szélesség: | 69,6 mm |
| Magasság: | 30 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0 - 85 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -55 - 100°C |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733020 |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
| Nem tartalmaz: | Halogén |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

