Kingston Technology FURY Beast 16 GB 5600 MT/s DDR5 CL40 DIMM fekete memória
Kód: PAMKINDR50085
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology FURY Beast 16 GB 5600 MT/s DDR5 CL40 DIMM fekete memória| Memóriaformátum | 288 tűs DIMM |
| Belső memória | 16 GB |
| Belső memória típusa | DDR5 |
| Memóriafeszültség | 1,35 V, 1,25 V, 1,1 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió | 3.0 |
| CAS-késés | 40 |
| SPD-profil | Igen |
| Moduláris konfiguráció | 2048 millió x 64 |
| A sorozat aktív ideje | 32 ns |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1x16GB |
| Sorozat ciklusideje | 48 ns |
| ECC | Nem |
| Komponens ehhez: | PC |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Hűtés típusa | Hűtőszekrény |
| Programozható tápfeszültség (VPP) | 1,8 V |
| Memória adatátviteli sebesség | 5600 MT/s |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia | Igen |
| Szín | Fekete |
| Ólombevonat | Arany |
| JEDEC szabvány | Igen |
| Szélesség | 6,62 mm |
| Magasság | 34,9 mm |
| Mélység | 133,3 mm |
| Súly | 34,14 gramm |
| Súly csomagolással együtt | 54,1 g |
| Csomagolási mélység | 14 mm |
| Csomag magassága | 171,4 mm |
| Csomag szélessége | 57,1 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0 - 85 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -55 - 100°C |
| Harmonizált Rendszerkód | 84733020 |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét a készüléket., Védje a nedvességtől., A termék környezetre káros anyagokat tartalmazhat, a helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR V) |
|---|---|
| Súly: | 0.05 kg |
| EAN vonalkód: | 740617325713 |
| Memóriaformátum: | 288 tűs DIMM |
| Belső memória: | 16 GB |
| Belső memória típusa: | DDR5 |
| Memóriafeszültség: | 1,35 V, 1,25 V, 1,1 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió: | 3.0 |
| CAS-késés: | 40 |
| SPD-profil: | Igen |
| Moduláris konfiguráció: | 2048 millió x 64 |
| A sorozat aktív ideje: | 32 ns |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1x16GB |
| Sorozat ciklusideje: | 48 ns |
| ECC: | Nem |
| Komponens ehhez:: | PC |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Hűtés típusa: | Hűtőszekrény |
| Programozható tápfeszültség (VPP): | 1,8 V |
| Memória adatátviteli sebesség: | 5600 MT/s |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Ólombevonat: | Arany |
| JEDEC szabvány: | Igen |
| Szélesség: | 6,62 mm |
| Magasság: | 34,9 mm |
| Mélység: | 133,3 mm |
| Súly: | 34,14 gramm |
| Súly csomagolással együtt: | 54,1 g |
| Csomagolási mélység: | 14 mm |
| Csomag magassága: | 171,4 mm |
| Csomag szélessége: | 57,1 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0 - 85 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -55 - 100°C |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733020 |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a készüléket., Óvja a nedvességtől., A termék környezetre káros anyagokat tartalmazhat, ezért a helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

