Kingston Technology FURY 16 GB 3200 MT/s DDR4 CL16 DIMM (két darabos készlet) Renegade fekete
Kód: PAMKINDR40924
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology FURY 16 GB 3200 MT/s DDR4 CL16 DIMM (két darabos készlet) Renegade fekete| Belső memória | 16 GB |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Programozható tápfeszültség (VPP) | 2,5 V |
| Hűtés típusa | Hűtőszekrény |
| CAS-késés | 16 |
| Memóriafeszültség | 1,35 V |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 2 × 8 GB |
| SPD-profil | Igen |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Sorozat ciklusideje | 45,75 ns |
| A sorozat aktív ideje | 32 ns |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió | 2.0 |
| Memória adatátviteli sebesség | 3200 MT/s |
| Komponens ehhez: | PC |
| Moduláris konfiguráció | 1024M x 64 |
| ECC | Nem |
| Memóriaformátum | 288 tűs DIMM |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia | Igen |
| Sorozatciklus-helyreállítási idő | 350 ns |
| JEDEC szabvány | Igen |
| Ólombevonat | Arany |
| Mélység | 133,3 mm |
| Súly | 83,4 g |
| Szélesség | 8,29 mm |
| Magasság | 42 mm |
| Csomag szélessége | 129,5 mm |
| Csomag magassága | 171,4 mm |
| Súly csomagolással együtt | 143,23 gramm |
| Csomagolási mélység | 16 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -55 - 100°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0 - 85 °C |
| Figyelmeztetés | Óvja a szélsőséges hőmérsékletektől., Ne nyissa ki a memóriamodul fedelét., Az elektronikus hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| Súly: | 0.14 kg |
| EAN vonalkód: | 740617338522 |
| Belső memória: | 16 GB |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Programozható tápfeszültség (VPP): | 2,5 V |
| Hűtés típusa: | Hűtőszekrény |
| CAS-késés: | 16 |
| Memóriafeszültség: | 1,35 V |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 2 × 8 GB |
| SPD-profil: | Igen |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Sorozat ciklusideje: | 45,75 ns |
| A sorozat aktív ideje: | 32 ns |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió: | 2.0 |
| Memória adatátviteli sebesség: | 3200 MT/s |
| Komponens ehhez:: | PC |
| Moduláris konfiguráció: | 1024M x 64 |
| ECC: | Nem |
| Memóriaformátum: | 288 tűs DIMM |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia: | Igen |
| Sorozatciklus-helyreállítási idő: | 350 ns |
| JEDEC szabvány: | Igen |
| Ólombevonat: | Arany |
| Mélység: | 133,3 mm |
| Súly: | 83,4 g |
| Szélesség: | 8,29 mm |
| Magasság: | 42 mm |
| Csomag szélessége: | 129,5 mm |
| Csomag magassága: | 171,4 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 143,23 g |
| Csomagolási mélység: | 16 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -55 - 100°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0 - 85 °C |
| Figyelmeztetés: | Óvja a szélsőséges hőmérsékletektől., Ne nyissa ki a memóriamodul fedelét., Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

