Kingston Technology DataTraveler SE9 G3 USB flash meghajtó 256 GB USB A-típusú 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Arany
Kód: PAMKINFLD0427
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology DataTraveler SE9 G3 USB flash meghajtó 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Arany| Szín | Arany |
| Kulcstartó | Igen |
| Alapanyag | Fém |
| Formátum | Kupak nélkül |
| Súly | 15,18 gramm |
| Szélesség | 12,2 mm |
| Magasság | 4,6 mm |
| Mélység | 39 mm |
| Csomag szélessége | 101,6 mm, 114,3 mm |
| Csomagolási mélység | 5,6 mm |
| Súly csomagolással együtt | 429,96 gramm |
| Csomag magassága | 144,3 mm, 94 mm |
| Csomagolás típusa | Függesztett csomagolás |
| Írási sebesség | 100 MB/s |
| Olvasási sebesség | 220 MB/s |
| Eszközinterfész | USB A-típusú |
| Kapacitás | 256 GB |
| USB-s verzió | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Kompatibilis operációs rendszerek | Windows 11, 10, MacOS (10.15.x verziótól), Linux (4.4.x verziótól), Chrome OS |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 85°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–60 °C |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Külső doboz hossza | 120,7 mm |
| A fő csomag súlya | 429,96 gramm |
| Mennyiség dobozonként | 25 darab |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki a készüléket nedvességnek., Kerülje az ütéseket és rezgéseket., Hőforrásoktól távol tárolandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| Súly: | 0.015 kg |
| EAN vonalkód: | 740617341379 |
| Szín: | Arany |
| Kulcstartó: | Igen |
| Alapanyag: | Fém |
| Formátum: | Kupak nélkül |
| Súly: | 15,18 gramm |
| Szélesség: | 12,2 mm |
| Magasság: | 4,6 mm |
| Mélység: | 39 mm |
| Csomag szélessége: | 101,6 mm, 114,3 mm |
| Csomagolási mélység: | 5,6 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 429,96 gramm |
| Csomag magassága: | 144,3 mm, 94 mm |
| Csomagolás típusa: | Függesztett csomagolás |
| Írási sebesség: | 100 MB/s |
| Olvasási sebesség: | 220 MB/s |
| Eszközinterfész: | USB A-típusú |
| Kapacitás: | 256 GB |
| USB-s verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | Windows 11, 10, MacOS (10.15.x verziótól), Linux (4.4.x verziótól), Chrome OS |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 85°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–60 °C |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Külső doboz hossza: | 120,7 mm |
| A fő csomag súlya: | 429,96 gramm |
| Mennyiség dobozonként: | 25 darab |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki a készüléket nedvességnek., Kerülje az ütéseket és rázkódásokat., Hőforrásoktól távol tárolandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

