Kingston Technology DataTraveler 64 GB-os Kyson USB flash meghajtó
Kód: PAMKINFLD0399
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology DataTraveler 64 GB-os Kyson USB flash meghajtó| Formátum | Kupak nélkül |
| Szín | Ezüst |
| Kulcstartó | Igen |
| Szélesség | 12,6 mm |
| Magasság | 4,9 mm |
| Mélység | 39 mm |
| Súly | 4 gramm |
| Súly csomagolással együtt | 14,14 gramm |
| Csomag szélessége | 101,6 mm, 114,3 mm |
| Csomagolási mélység | 5,59 mm |
| Csomag magassága | 114,3 mm, 94 mm |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nem |
| PIN-kóddal védett hozzáférés | Nem |
| USB-s verzió | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Olvasási sebesség | 200 MB/s |
| Kapacitás | 64 GB |
| Eszközinterfész | USB A-típusú |
| Kompatibilis operációs rendszerek | Windows 10, 8.1, 8.1, Mac OS (10.10.x verziótól), Linux (2.6.x verziótól), Chrome OS |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–60 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 85°C |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Harmonizált Rendszerkód | 84717070 |
| Külső doboz hossza | 120,7 mm |
| Mennyiség dobozonként | 25 darab |
| A fő csomag súlya | 403,85 gramm |
| Figyelmeztetés | Hőforrásoktól távol tárolandó., Kerülje az ütéseket és rezgéseket., Ne tegye ki a készüléket nedvességnek. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| Súly: | 0.01 kg |
| EAN vonalkód: | 740617309102 |
| Formátum: | Kupak nélkül |
| Szín: | Ezüst |
| Kulcstartó: | Igen |
| Szélesség: | 12,6 mm |
| Magasság: | 4,9 mm |
| Mélység: | 39 mm |
| Súly: | 4 gramm |
| Súly csomagolással együtt: | 14,14 gramm |
| Csomag szélessége: | 101,6 mm, 114,3 mm |
| Csomagolási mélység: | 5,59 mm |
| Csomag magassága: | 114,3 mm, 94 mm |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Nem |
| PIN-kóddal védett hozzáférés: | Nem |
| USB-s verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Olvasási sebesség: | 200 MB/s |
| Kapacitás: | 64 GB |
| Eszközinterfész: | USB A-típusú |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | Windows 10, 8.1, 8.1, Mac OS (10.10.x verziótól), Linux (2.6.x verziótól), Chrome OS |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–60 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 85°C |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84717070 |
| Külső doboz hossza: | 120,7 mm |
| Mennyiség dobozonként: | 25 darab |
| A fő csomag súlya: | 403,85 gramm |
| Figyelmeztetés: | Hőforrásoktól távol tárolandó., Kerülje az ütéseket és rázkódásokat., Ne tegye ki a készüléket nedvességnek. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

