Kerek alumínium zuhanyszék
Kód: LITAIVTKO0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kulatá hliníková sprchová stolička| Průměr sedadla | 31 cm |
| Rozteč nohou | 49 x 42 cm |
| Výška sedadla (max) | 57 cm |
| Výška sedadla (min) | 40 cm |
| Hmotnost | 1,9 kg |
| Materiál | Ocel, PCV, Hliník, Guma |
| Nastavitelná výška | Ano |
| Maximální hmotnost uživatele | 120 kg |
| Bezpečné pro použití | Ano |
| Jednoduchá aplikace | Ano |
| Počet nohou | 4 noha/nohy |
| Tvar | Kulatý |
| Ergonomický design | Ano |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Barva | Modrá, Šedá, Bílá |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav vozíku, zda není poškozený nebo opotřebovaný., Nepoužívejte na kluzkém povrchu bez odpovídající ochrany., Před použitím se ujistěte, že je židle stabilní. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bath stools |
|---|---|
| Súly: | 2.158 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443002376 |
| Ülés átmérője: | 31 cm |
| Lábtávolság: | 49 x 42 cm |
| Ülésmagasság (max.): | 57 cm |
| Ülésmagasság (minimum): | 40 cm |
| Súly: | 1,9 kg |
| Anyag: | Acél, PVC, Alumínium, Gumi |
| Állítható magasság: | Igen |
| Maximális felhasználó súlya: | 120 kg |
| Biztonságos használat: | Igen |
| Egyszerű alkalmazás: | Igen |
| Lábak száma: | 4 láb/lábak |
| Arc: | Kerek |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Szín: | Kék, Szürke, Fehér |
| Figyelmeztetés: | Rendszeresen ellenőrizze a kocsi állapotát sérülések vagy kopás szempontjából., Ne használja csúszós felületeken megfelelő védelem nélkül., Használat előtt győződjön meg róla, hogy a szék stabil. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

