Kék kárpitos transzferkorong 750/14
Kód: PORDTZTPA0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kék kárpitos transzferkorong 750/14| Tartósság | Igen |
| Anyag | Műanyag |
| Szín | Kék |
| Szabályozható forgási tartomány | 0 - 360° |
| Tárcsa átmérője | 411 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Patient transfer |
|---|---|
| Súly: | 1.33 kg |
| EAN vonalkód: | 4260644770714 |
| Tartósság: | Igen |
| Anyag: | Műanyag |
| Szín: | Kék |
| Szabályozható forgási tartomány: | 0 - 360° |
| Tárcsa átmérője: | 411 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

