Keenetic Titan (KN-1812) vezeték nélküli router 10 Gigabit Ethernet kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) Fehér
Kód: KILKECROU0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Keenetic Titan (KN-1812) vezeték nélküli router 10 Gigabit Ethernet kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) Fehér| Vendéghálózatok száma (5 GHz) | 7 |
| Porttovábbítás | Igen |
| L2TP/PPTP adatátviteli sebesség | 3000 Mbps |
| Szabályalapú útvonaltervezés | Igen |
| PPPoE/PPTP/L2TP áteresztés | Igen |
| Beépített FTP-kiszolgáló | Igen |
| Médiaszerver | Igen |
| VPN-kiszolgáló | OpenVPN |
| WireGuard átviteli sebesség | 900 Mbps |
| Útválasztási táblázat | Kézi, DHCP |
| Internetkapcsolat biztonsági mentése | Igen |
| Samba támogatás (tárhely) | Igen |
| Vendéghálózatok száma (2,4 GHz) | 7 |
| Ethernet LAN interfész típusa | 10 gigabites Ethernet |
| Ethernet átviteli sebesség | 100, 1000 Mbit/s, 10000 Mbit/s, 10, 2500 Mbit/s |
| IPoE/PPPoE adatátviteli sebesség | 10000 Mbps |
| Ping ellenőrzés | Igen |
| Kábelezési technológia | 10/100/1000/2500/5000/10000Base-T |
| Dinamikus DNS (DDNS) | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11v, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11be, IEEE 802.1Q, IEEE 802.11r, IEEE 802.11g szabványok |
| IntelliQoS | Igen |
| VPN-támogatás | PPTP (kliens/szerver), L2TP IPSec felett kliens/szerver, OpenVPN kliens/szerver, SSTP kliens/szerver, IPsec VPN (kliens/szerver) |
| Flash memória | 256 MB |
| Processzormagok száma | 3 |
| Processzor modell | MediaTek MT7988D |
| Firmware frissítési lehetőség | Igen |
| Processzor gyártója | MediaTek |
| Belső memória | 1024 MB |
| Processzor órajelsebessége | 1800 MHz |
| Drótvédő | Igen |
| Beépített processzor | Igen |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| Cloudflare DNS | Igen |
| AdGuard hirdetésblokkoló | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Kimeneti feszültség | 12 V |
| Kimeneti áram | 3 A |
| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Szín | Fehér |
| Alapanyag | Kabát |
| Terméktípus | Asztali router |
| LED-jelzők | LAN, Tápellátás, WLAN |
| Magasság | 45 mm |
| Súly | 735 g |
| Mélység | 159 mm |
| Szélesség | 217 mm |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | iOS, Android |
| Antenna kialakítás | Külső |
| Antennák száma | 4 |
| Felhasználók száma | 512 felhasználó |
| Támogatott WAN-típusok | Több WAN-os |
| Protokolltámogatás | EoIP, IP-IP, GRE |
| Titkosítás/Biztonság | WPA2-PSK, OWE, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA3-PSK, WPA3-Enterprise, WEP |
| Szülői zár | Igen |
| Tervezett megközelítés | Igen |
| DoS támadások megelőzése | Igen |
| Tűzfal biztonság | SPI |
| Vendéghozzáférés | Igen |
| Hálózati címfordítás (NAT) | Igen |
| Tűzfal | Igen |
| MAC-cím szűrés | Igen |
| Rendszeresemények listázása | Igen |
| IGMP-figyelés | Igen |
| USB-port | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 6 |
| Tápcsatlakozó | Igen |
| USB 2.0 portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 1 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Gyors útmutató | Igen |
| Hálózati adapter | Igen |
| Mellékelt kábelek | LAN (RJ-45) |
| Felhőkezelés | Igen |
| Wi-Fi multimédia (WMM)/(WME) | Igen |
| Közúti forgalmi statisztikák | Igen |
| Captive portál | Igen |
| Web alapú beállítóvarázsló | Igen |
| Sávszélesség-szabályozás | Igen |
| Kezelés webes felületen keresztül | Igen |
| KÍVÜL | Igen |
| Parancssori felület (CLI) | Igen |
| MU-MIMO technológia | Igen |
| Adatfolyamok száma | 4x4 |
| Intelligens hálótechnológia | Igen |
| Biztonsági mentés | Igen |
| WPS gomb | Igen |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Szolgáltatás minősége | Igen |
| Közvetlen vagy felhőalapú hozzáférés KeenDNS-en keresztül | Igen |
| HTTPS biztonság a KeenDNS-en keresztüli hozzáféréshez | Igen |
| DSL WAN | Nem |
| Ethernet WAN | Igen |
| Kompatibilitás 3G/4G USB modemmel | Igen |
| SIM-kártyahely | Nem |
| WAN-kapcsolat típusa | RJ-45, WISP |
| Moduláció | OFDMA |
| Maximális adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül | 7200 Mbps |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 7 (802.11be), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (1. sáv) | 300 Mbps |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (2. sáv) | 5764 Mbps |
| USSD kérések támogatása | Igen |
| IPv4 és IPv6 funkciók | IPv6 SSH, kettős verem IPv4/IPv6, IPv6 Telnet |
| Támogatott hálózati protokollok | IPoE, PPPoE, PPTP, L2TP, 802.1x |
| DHCP-kiszolgáló | Igen |
| DHCP kliens | Igen |
| Univerzális Plug and Play (UPnP) | Igen |
| UDP-HTTP proxy | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Routers |
|---|---|
| Súly: | 1.373 kg |
| EAN vonalkód: | 4897082922537 |
| Vendéghálózatok száma (5 GHz): | 7 |
| Porttovábbítás: | Igen |
| L2TP/PPTP adatátviteli sebesség: | 3000 Mbps |
| Szabályalapú útvonaltervezés: | Igen |
| PPPoE/PPTP/L2TP áteresztés: | Igen |
| Beépített FTP-kiszolgáló: | Igen |
| Médiaszerver: | Igen |
| VPN-kiszolgáló: | OpenVPN |
| WireGuard átviteli sebesség: | 900 Mbps |
| Útválasztási táblázat: | Kézikönyv, DHCP |
| Internetkapcsolat biztonsági mentése: | Igen |
| Samba támogatás (tárhely): | Igen |
| Vendéghálózatok száma (2,4 GHz): | 7 |
| Ethernet LAN interfész típusa: | 10 gigabites Ethernet |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 1000 Mbps, 10000 Mbps, 10, 2500 Mbps |
| IPoE/PPPoE adatátviteli sebesség: | 10000 Mbps |
| Ping ellenőrzés: | Igen |
| Kábelezési technológia: | 10/100/1000/2500/5000/10000Base-T |
| Dinamikus DNS (DDNS): | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11v, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11be, IEEE 802.1Q, IEEE 802.11r, IEEE 802.11g |
| IntelliQoS: | Igen |
| VPN-támogatás: | PPTP (kliens/szerver), L2TP IPSec felett kliens/szerver, OpenVPN kliens/szerver, SSTP kliens/szerver, IPsec VPN (kliens/szerver) |
| Flash memória: | 256 MB |
| Processzormagok száma: | 3 |
| Processzor modell: | MediaTek MT7988D |
| Firmware frissítési lehetőség: | Igen |
| Processzor gyártója: | MediaTek |
| Belső memória: | 1024 MB |
| Processzor órajelsebessége: | 1800 MHz |
| Drótvédő: | Igen |
| Beépített processzor: | Igen |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Cloudflare DNS: | Igen |
| AdGuard hirdetésblokkoló: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Kimeneti feszültség: | 12 V |
| Kimeneti áram: | 3 A |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Szín: | Fehér |
| Alapanyag: | Kabát |
| Terméktípus: | Asztali router |
| LED-jelzők: | LAN, Tápellátás, WLAN |
| Magasság: | 45 mm |
| Súly: | 735 g |
| Mélység: | 159 mm |
| Szélesség: | 217 mm |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | iOS, Android |
| Antenna kialakítás: | Külső |
| Antennák száma: | 4 |
| Felhasználók száma: | 512 felhasználó |
| Támogatott WAN-típusok: | Több WAN-os |
| Protokolltámogatás: | EoIP, IP-IP, GRE |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA2-PSK, TARTOZIK, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA3-PSK, WPA3-Vállalati, WEP |
| Szülői zár: | Igen |
| Tervezett megközelítés: | Igen |
| DoS támadások megelőzése: | Igen |
| Tűzfal biztonság: | SPI |
| Vendéghozzáférés: | Igen |
| Hálózati címfordítás (NAT): | Igen |
| Tűzfal: | Igen |
| MAC-cím szűrés: | Igen |
| Rendszeresemények listázása: | Igen |
| IGMP-figyelés: | Igen |
| USB-port: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 6 |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | LAN (RJ-45) |
| Felhőkezelés: | Igen |
| Wi-Fi multimédia (WMM)/(WME): | Igen |
| Közúti forgalmi statisztikák: | Igen |
| Captive portál: | Igen |
| Web alapú beállítóvarázsló: | Igen |
| Sávszélesség-szabályozás: | Igen |
| Kezelés webes felületen keresztül: | Igen |
| KÍVÜL: | Igen |
| Parancssori felület (CLI): | Igen |
| MU-MIMO technológia: | Igen |
| Adatfolyamok száma: | 4x4 |
| Intelligens hálótechnológia: | Igen |
| Biztonsági mentés: | Igen |
| WPS gomb: | Igen |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| Közvetlen vagy felhőalapú hozzáférés KeenDNS-en keresztül: | Igen |
| HTTPS biztonság a KeenDNS-en keresztüli hozzáféréshez: | Igen |
| DSL WAN: | Nem |
| Ethernet WAN: | Igen |
| Kompatibilitás 3G/4G USB modemmel: | Igen |
| SIM-kártyahely: | Nem |
| WAN-kapcsolat típusa: | RJ-45, WISP |
| Moduláció: | OFDMA |
| Maximális adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül: | 7200 Mbps |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 7 (802.11be), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (1. sáv): | 300 Mbps |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (2. sáv): | 5764 Mbps |
| USSD kérések támogatása: | Igen |
| IPv4 és IPv6 funkciók: | IPv6 SSH, Kettős IPv4/IPv6, IPv6 Telnet |
| Támogatott hálózati protokollok: | IPoE, PPPoE, PPTP, L2TP, 802.1x |
| DHCP-kiszolgáló: | Igen |
| DHCP kliens: | Igen |
| Univerzális plug and play (UPnP): | Igen |
| UDP-HTTP proxy: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

