Keenetic Starter (KN-1121) vezeték nélküli router Gyors Ethernet Egysávos (2,4 GHz) Fehér, Szürke
Kód: KILKECROU0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Keenetic Starter (KN-1121) vezeték nélküli router Gyors Ethernet Egysávos (2,4 GHz) Fehér, Szürke| Útválasztási táblázat | Kézi, DHCP |
| PPPoE/PPTP/L2TP áteresztés | Igen |
| WireGuard átviteli sebesség | 45 Mbps |
| IntelliQoS | Igen |
| Internetkapcsolat biztonsági mentése | Igen |
| L2TP/PPTP adatátviteli sebesség | 95 Mbps |
| Ping ellenőrzés | Igen |
| Ethernet LAN interfész típusa | Gyors Ethernet |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11g, IEEE 802.11v, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.11b, IEEE 802.1Q, IEEE 802.11r, IEEE 802.11a szabványok |
| Kábelezési technológia | 10/100Base-T(X) |
| Ethernet átviteli sebesség | 10, 100 |
| IPoE/PPPoE adatátviteli sebesség | 95 Mbps |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| VPN-kiszolgáló | OpenVPN |
| Vendéghálózatok száma (5 GHz) | 7 |
| Porttovábbítás | Igen |
| Vendéghálózatok száma (2,4 GHz) | 7 |
| Dinamikus DNS (DDNS) | Igen |
| Szabályalapú útvonaltervezés | Igen |
| VPN-támogatás | PPTP (kliens/szerver), L2TP IPSec felett kliens/szerver, OpenVPN kliens/szerver, SSTP kliens/szerver, IPsec VPN (kliens/szerver) |
| Cloudflare DNS | Igen |
| Drótvédő | Igen |
| Firmware frissítési lehetőség | Igen |
| AdGuard hirdetésblokkoló | Igen |
| Processzor modell | MediaTek MT7628N |
| Flash memória | 32 MB |
| Belső memória | 128 MB |
| Belső memória típusa | DDR2 |
| Processzor órajelsebessége | 575 MHz |
| Beépített processzor | Igen |
| Processzor gyártója | MediaTek |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Kimeneti feszültség | 5V |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| Kimeneti áram | 1 A |
| Terméktípus | Asztali router |
| LED-jelzők | LAN, Tápellátás, WLAN |
| Szín | Fehér, Szürke |
| Mélység | 91 mm |
| Magasság | 26 mm |
| Szélesség | 107 mm |
| Súly | 113 g |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | Android, iOS |
| Belefoglalt termékek száma | 1 darab |
| Antennák száma | 2 |
| Antenna kialakítás | Külső |
| Felhasználók száma | 75 felhasználó |
| Támogatott WAN-típusok | Több WAN-os |
| Protokolltámogatás | EoIP, IP-IP, GRE |
| Titkosítás/Biztonság | WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA3-PSK, WPA3-Enterprise, OWE, WPA2-PSK, WEP |
| Tűzfal biztonság | SPI |
| Állapotalapú csomagvizsgálat (SPI) | Igen |
| MAC-cím szűrés | Igen |
| Hálózati címfordítás (NAT) | Igen |
| DoS támadások megelőzése | Igen |
| Tervezett megközelítés | Igen |
| Tűzfal | Igen |
| Szülői zár | Igen |
| Vendéghozzáférés | Igen |
| Rendszeresemények listázása | Igen |
| IGMP-figyelés | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 3 |
| Tápcsatlakozó | Igen |
| USB-port | Nem |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Gyors útmutató | Igen |
| Gyors telepítési útmutató | Igen |
| Hálózati adapter | Igen |
| Mellékelt kábelek | LAN (RJ-45) |
| Közvetlen vagy felhőalapú hozzáférés KeenDNS-en keresztül | Igen |
| Szolgáltatás minősége | Igen |
| HTTPS biztonság a KeenDNS-en keresztüli hozzáféréshez | Igen |
| Kezelés webes felületen keresztül | Igen |
| Sávszélesség-szabályozás | Igen |
| Wi-Fi multimédia (WMM)/(WME) | Igen |
| Captive portál | Igen |
| Felhőkezelés | Igen |
| Intelligens hálótechnológia | Igen |
| Biztonsági mentés | Igen |
| Közúti forgalmi statisztikák | Igen |
| Parancssori felület (CLI) | Igen |
| Web alapú beállítóvarázsló | Igen |
| WPS gomb | Igen |
| Ethernet WAN | Igen |
| WAN-kapcsolat típusa | RJ-45, WISP |
| Maximális adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül | 300 Mbps |
| Wi-Fi sáv | Egysávos (2,4 GHz) |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (1. sáv) | 300 Mbps |
| USSD kérések támogatása | Igen |
| UDP-HTTP proxy | Igen |
| Támogatott hálózati protokollok | IPoE, PPPoE, PPTP, L2TP, 802.1x |
| DHCP kliens | Igen |
| IPv4 és IPv6 funkciók | IPv6 SSH, kettős verem IPv4/IPv6, IPv6 Telnet |
| Univerzális plug and play (UPnP) | Igen |
| DHCP-kiszolgáló | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Routers |
|---|---|
| Súly: | 0.416 kg |
| EAN vonalkód: | 4897082922292 |
| Útválasztási táblázat: | Kézikönyv, DHCP |
| PPPoE/PPTP/L2TP áteresztés: | Igen |
| WireGuard átviteli sebesség: | 45 Mbps |
| IntelliQoS: | Igen |
| Internetkapcsolat biztonsági mentése: | Igen |
| L2TP/PPTP adatátviteli sebesség: | 95 Mbps |
| Ping ellenőrzés: | Igen |
| Ethernet LAN interfész típusa: | Gyors Ethernet |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11v, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.11b, IEEE 802.1Q, IEEE 802.11r, IEEE 802.11a |
| Kábelezési technológia: | 10/100Base-T(X) |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10, 100 |
| IPoE/PPPoE adatátviteli sebesség: | 95 Mbps |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| VPN-kiszolgáló: | OpenVPN |
| Vendéghálózatok száma (5 GHz): | 7 |
| Porttovábbítás: | Igen |
| Vendéghálózatok száma (2,4 GHz): | 7 |
| Dinamikus DNS (DDNS): | Igen |
| Szabályalapú útvonaltervezés: | Igen |
| VPN-támogatás: | PPTP (kliens/szerver), L2TP IPSec felett kliens/szerver, OpenVPN kliens/szerver, SSTP kliens/szerver, IPsec VPN (kliens/szerver) |
| Cloudflare DNS: | Igen |
| Drótvédő: | Igen |
| Firmware frissítési lehetőség: | Igen |
| AdGuard hirdetésblokkoló: | Igen |
| Processzor modell: | MediaTek MT7628N |
| Flash memória: | 32 MB |
| Belső memória: | 128 MB |
| Belső memória típusa: | DDR2 |
| Processzor órajelsebessége: | 575 MHz |
| Beépített processzor: | Igen |
| Processzor gyártója: | MediaTek |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Kimeneti feszültség: | 5V |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Kimeneti áram: | 1 A |
| Terméktípus: | Asztali router |
| LED-jelzők: | LAN, Tápellátás, WLAN |
| Szín: | Fehér, Szürke |
| Mélység: | 91 mm |
| Magasság: | 26 mm |
| Szélesség: | 107 mm |
| Súly: | 113 g |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android, iOS |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| Antennák száma: | 2 |
| Antenna kialakítás: | Külső |
| Felhasználók száma: | 75 felhasználó |
| Támogatott WAN-típusok: | Több WAN-os |
| Protokolltámogatás: | EoIP, IP-IP, GRE |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA3-PSK, WPA3-Vállalati, TARTOZIK, WPA2-PSK, WEP |
| Tűzfal biztonság: | SPI |
| Állapotalapú csomagvizsgálat (SPI): | Igen |
| MAC-cím szűrés: | Igen |
| Hálózati címfordítás (NAT): | Igen |
| DoS támadások megelőzése: | Igen |
| Tervezett megközelítés: | Igen |
| Tűzfal: | Igen |
| Szülői zár: | Igen |
| Vendéghozzáférés: | Igen |
| Rendszeresemények listázása: | Igen |
| IGMP-figyelés: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 3 |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| USB-port: | Nem |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | LAN (RJ-45) |
| Közvetlen vagy felhőalapú hozzáférés KeenDNS-en keresztül: | Igen |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| HTTPS biztonság a KeenDNS-en keresztüli hozzáféréshez: | Igen |
| Kezelés webes felületen keresztül: | Igen |
| Sávszélesség-szabályozás: | Igen |
| Wi-Fi multimédia (WMM)/(WME): | Igen |
| Captive portál: | Igen |
| Felhőkezelés: | Igen |
| Intelligens hálótechnológia: | Igen |
| Biztonsági mentés: | Igen |
| Közúti forgalmi statisztikák: | Igen |
| Parancssori felület (CLI): | Igen |
| Web alapú beállítóvarázsló: | Igen |
| WPS gomb: | Igen |
| Ethernet WAN: | Igen |
| WAN-kapcsolat típusa: | RJ-45, WISP |
| Maximális adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül: | 300 Mbps |
| Wi-Fi sáv: | Egysávos (2,4 GHz) |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (1. sáv): | 300 Mbps |
| USSD kérések támogatása: | Igen |
| UDP-HTTP proxy: | Igen |
| Támogatott hálózati protokollok: | IPoE, PPPoE, PPTP, L2TP, 802.1x |
| DHCP kliens: | Igen |
| IPv4 és IPv6 funkciók: | IPv6 SSH, Kettős IPv4/IPv6, IPv6 Telnet |
| Univerzális plug and play (UPnP): | Igen |
| DHCP-kiszolgáló: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

