Keenetic Speedster 4G+ (KN-2911) vezeték nélküli router Gigabit Ethernet kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz)
Kód: KILKECR4G0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Keenetic Speedster 4G+ (KN-2911) vezeték nélküli router Gigabit Ethernet kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz)| Dinamikus DNS (DDNS) | Igen |
| Kábelezési technológia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Vendéghálózatok száma (5 GHz) | 7 |
| IPoE/PPPoE adatátviteli sebesség | 1800 Mbps |
| Porttovábbítás | Igen |
| Útválasztási táblázat | DHCP, Manuális |
| L2TP/PPTP adatátviteli sebesség | 800 Mbps |
| Ethernet LAN interfész típusa | Gigabites Ethernet |
| Szabályalapú útvonaltervezés | Igen |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11g, IEEE 802.11v, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.1Q, IEEE 802.11r, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a szabványok |
| Ethernet átviteli sebesség | 1000 Mbps, 100, 10 |
| PPPoE/PPTP/L2TP áteresztés | Igen |
| Internetkapcsolat biztonsági mentése | Igen |
| WireGuard átviteli sebesség | 180 Mbps |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| IntelliQoS | Igen |
| Ping ellenőrzés | Igen |
| Vendéghálózatok száma (2,4 GHz) | 7 |
| VPN-támogatás | PPTP (kliens/szerver), L2TP IPSec felett kliens/szerver, OpenVPN kliens/szerver, SSTP kliens/szerver, IPsec VPN (kliens/szerver) |
| Flash memória | 128 MB |
| Processzor gyártója | MediaTek |
| Belső memória | 128 MB |
| Processzor modell | MediaTek MT7621A |
| Firmware frissítési lehetőség | Igen |
| Beépített processzor | Igen |
| Belső memória típusa | DDR3 |
| Cloudflare DNS | Igen |
| Drótvédő | Igen |
| AdGuard hirdetésblokkoló | Igen |
| Kimeneti áram | 1,5 A |
| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| Kimeneti feszültség | 12 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Terméktípus | Asztali router |
| Súly | 370 g |
| Szélesség | 160 mm |
| Magasság | 45 mm |
| Mélység | 118 mm |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | iOS, Android |
| Antenna kialakítás | Külső |
| Antennacsatlakozó típusa | SMA |
| Antennák száma | 4 |
| Felhasználók száma | 199 felhasználó |
| Támogatott WAN-típusok | Több WAN-os |
| Protokolltámogatás | EoIP, IP-IP, GRE |
| Vendéghozzáférés | Igen |
| Rendszeresemények listázása | Igen |
| MAC-cím szűrés | Igen |
| Hálózati címfordítás (NAT) | Igen |
| Tűzfal | Igen |
| Tűzfal biztonság | SPI |
| Szülői zár | Igen |
| Titkosítás/Biztonság | WPA-PSK, WPA2-PSK, OWE, WPA2-Enterprise, WPA3-PSK, WPA3-Enterprise, WEP |
| DoS támadások megelőzése | Igen |
| IGMP-figyelés | Igen |
| Tervezett megközelítés | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 4 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Gyors útmutató | Igen |
| Mellékelt kábelek | LAN (RJ-45) |
| Hálózati adapter | Igen |
| Parancssori felület (CLI) | Igen |
| WPS gomb | Igen |
| Felhőkezelés | Igen |
| Wi-Fi multimédia (WMM)/(WME) | Igen |
| Közúti forgalmi statisztikák | Igen |
| Captive portál | Igen |
| Web alapú beállítóvarázsló | Igen |
| Kezelés webes felületen keresztül | Igen |
| Biztonsági mentés | Igen |
| Közvetlen vagy felhőalapú hozzáférés KeenDNS-en keresztül | Igen |
| HTTPS biztonság a KeenDNS-en keresztüli hozzáféréshez | Igen |
| Intelligens hálótechnológia | Igen |
| Sávszélesség-szabályozás | Igen |
| WAN-kapcsolat típusa | RJ-45, WISP |
| Ethernet WAN | Igen |
| DSL WAN | Nem |
| Kompatibilitás 3G/4G USB modemmel | Nem |
| SIM-kártyahely | Igen |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (1. sáv) | 300 Mbps |
| Maximális adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül | 1200 Mbps |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Mobilhálózat-generáció | 4G |
| 3G frekvenciasáv támogatás | 900, 850, 2100 MHz |
| 3G | Igen |
| 4G sávok támogatása | 2300, 1800, 2100, 2600 MHz, 800, 1500, 2500, 850, 900, 700 |
| SMS | Igen |
| 3G szabványok | HSUPA, WCDMA, HSPA+, HSDPA |
| SIM-kártya típusa | NanoSIM |
| 4G szabványok | LTE-TDD és LTE-FDD |
| USSD kérések támogatása | Igen |
| 4G adatsebesség (max.) | 300 Mbps |
| Modem lapkakészlet | ASR1828 |
| DHCP kliens | Igen |
| DHCP-kiszolgáló | Igen |
| Támogatott hálózati protokollok | IPoE, PPPoE, PPTP, L2TP, 802.1x |
| Univerzális plug and play (UPnP) | Igen |
| IPv4 és IPv6 funkciók | Kettős verem IPv4/IPv6, IPv6 Telnet, IPv6 SSH |
| UDP-HTTP proxy | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 3G/4G/5G routers |
|---|---|
| Súly: | 0.735 kg |
| EAN vonalkód: | 4897082922193 |
| Dinamikus DNS (DDNS): | Igen |
| Kábelezési technológia: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Vendéghálózatok száma (5 GHz): | 7 |
| IPoE/PPPoE adatátviteli sebesség: | 1800 Mbps |
| Porttovábbítás: | Igen |
| Útválasztási táblázat: | DHCP, Kézikönyv |
| L2TP/PPTP adatátviteli sebesség: | 800 Mbps |
| Ethernet LAN interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Szabályalapú útvonaltervezés: | Igen |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11v, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.1Q, IEEE 802.11r, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a |
| Ethernet átviteli sebesség: | 1000 Mbps, 100, 10 |
| PPPoE/PPTP/L2TP áteresztés: | Igen |
| Internetkapcsolat biztonsági mentése: | Igen |
| WireGuard átviteli sebesség: | 180 Mbps |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| IntelliQoS: | Igen |
| Ping ellenőrzés: | Igen |
| Vendéghálózatok száma (2,4 GHz): | 7 |
| VPN-támogatás: | PPTP (kliens/szerver), L2TP IPSec felett kliens/szerver, OpenVPN kliens/szerver, SSTP kliens/szerver, IPsec VPN (kliens/szerver) |
| Flash memória: | 128 MB |
| Processzor gyártója: | MediaTek |
| Belső memória: | 128 MB |
| Processzor modell: | MediaTek MT7621A |
| Firmware frissítési lehetőség: | Igen |
| Beépített processzor: | Igen |
| Belső memória típusa: | DDR3 |
| Cloudflare DNS: | Igen |
| Drótvédő: | Igen |
| AdGuard hirdetésblokkoló: | Igen |
| Kimeneti áram: | 1,5 A |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Kimeneti feszültség: | 12 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Terméktípus: | Asztali router |
| Súly: | 370 g |
| Szélesség: | 160 mm |
| Magasság: | 45 mm |
| Mélység: | 118 mm |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | iOS, Android |
| Antenna kialakítás: | Külső |
| Antennacsatlakozó típusa: | SMA |
| Antennák száma: | 4 |
| Felhasználók száma: | 199 felhasználó |
| Támogatott WAN-típusok: | Több WAN-os |
| Protokolltámogatás: | EoIP, IP-IP, GRE |
| Vendéghozzáférés: | Igen |
| Rendszeresemények listázása: | Igen |
| MAC-cím szűrés: | Igen |
| Hálózati címfordítás (NAT): | Igen |
| Tűzfal: | Igen |
| Tűzfal biztonság: | SPI |
| Szülői zár: | Igen |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA-PSK, WPA2-PSK, TARTOZIK, WPA2-Enterprise, WPA3-PSK, WPA3-Vállalati, WEP |
| DoS támadások megelőzése: | Igen |
| IGMP-figyelés: | Igen |
| Tervezett megközelítés: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 4 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | LAN (RJ-45) |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Parancssori felület (CLI): | Igen |
| WPS gomb: | Igen |
| Felhőkezelés: | Igen |
| Wi-Fi multimédia (WMM)/(WME): | Igen |
| Közúti forgalmi statisztikák: | Igen |
| Captive portál: | Igen |
| Web alapú beállítóvarázsló: | Igen |
| Kezelés webes felületen keresztül: | Igen |
| Biztonsági mentés: | Igen |
| Közvetlen vagy felhőalapú hozzáférés KeenDNS-en keresztül: | Igen |
| HTTPS biztonság a KeenDNS-en keresztüli hozzáféréshez: | Igen |
| Intelligens hálótechnológia: | Igen |
| Sávszélesség-szabályozás: | Igen |
| WAN-kapcsolat típusa: | RJ-45, WISP |
| Ethernet WAN: | Igen |
| DSL WAN: | Nem |
| Kompatibilitás 3G/4G USB modemmel: | Nem |
| SIM-kártyahely: | Igen |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (1. sáv): | 300 Mbps |
| Maximális adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül: | 1200 Mbps |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Mobilhálózat-generáció: | 4G |
| 3G frekvenciasáv támogatás: | 900, 850, 2100 MHz |
| 3G: | Igen |
| 4G sávok támogatása: | 2300, 1800, 2100, 2600 MHz, 800, 1500, 2500, 850, 900, 700 |
| SMS: | Igen |
| 3G szabványok: | HSUPA, WCDMA, HSPA+, HSDPA |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| USSD kérések támogatása: | Igen |
| 4G adatsebesség (max.): | 300 Mbps |
| Modem lapkakészlet: | ASR1828 |
| DHCP kliens: | Igen |
| DHCP-kiszolgáló: | Igen |
| Támogatott hálózati protokollok: | IPoE, PPPoE, PPTP, L2TP, 802.1x |
| Univerzális plug and play (UPnP): | Igen |
| IPv4 és IPv6 funkciók: | Kettős IPv4/IPv6, IPv6 Telnet, IPv6 SSH |
| UDP-HTTP proxy: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

