Keenetic Roamer 5G (KN-5210) Modem
Kód: KILKECR4G0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Keenetic Roamer 5G (KN-5210) Modem| Forrás típusa | Akkumulátor, USB |
| Akkumulátor kapacitása | 4000mAh |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Beépített kijelző | Igen |
| Szín | Fekete, Szürke |
| Eszköztípus | Modem |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 131 mm |
| Súly | 178 g |
| Mélység | 18,3 mm |
| Csomag szélessége | 88 mm |
| Csomagolási mélység | 53 mm |
| Súly csomagolással együtt | 274 g |
| Csomag magassága | 142 mm |
| USB-port típusa | USB Type-C |
| USB-port | Igen |
| Gyors útmutató | Igen |
| Mellékelt kábelek | USB A típusú - USB C típusú |
| Wi-Fi | Igen |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) szabványok |
| 5G szabvány | Sub6 NSA, Sub6 SA |
| SIM-kártya típusa | NanoSIM |
| Adathálózat | 5G |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 3G/4G/5G routers |
|---|---|
| Súly: | 0.274 kg |
| EAN vonalkód: | 4897082922568 |
| Forrás típusa: | Akkumulátor, USB |
| Akkumulátor kapacitása: | 4000mAh |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Szín: | Fekete, Szürke |
| Eszköztípus: | Modem |
| Szélesség: | 70 mm |
| Magasság: | 131 mm |
| Súly: | 178 g |
| Mélység: | 18,3 mm |
| Csomag szélessége: | 88 mm |
| Csomagolási mélység: | 53 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 274 g |
| Csomag magassága: | 142 mm |
| USB-port típusa: | USB Type-C |
| USB-port: | Igen |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB A típusú - USB C típusú |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| 5G szabvány: | 6. alosztály NSA, Sub6 SA |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM |
| Adathálózat: | 5G |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

