Keenetic Roamer 4G (KN-5110) Modem
Kód: KILKECR4G0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Keenetic Roamer 4G (KN-5110) Modem| Forrás típusa | Akkumulátor, USB |
| Akkumulátor kapacitása | 3000mAh |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Beépített kijelző | Igen |
| Szín | Szürke, Fekete |
| Eszköztípus | Modem |
| Mélység | 17,3 mm |
| Súly | 126 g |
| Szélesség | 64,2 mm |
| Magasság | 108 mm |
| Csomag magassága | 120 mm |
| Csomag szélessége | 80 mm |
| Csomagolási mélység | 45 mm |
| Súly csomagolással együtt | 202 g |
| USB-port | Igen |
| USB-port típusa | USB Type-C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Gyors útmutató | Igen |
| Mellékelt kábelek | USB A típusú - USB C típusú |
| Wi-Fi | Igen |
| Wi-Fi szabványok | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi sáv | Egysávos (2,4 GHz) |
| Adathálózat | 4G |
| 4G szabványok | LTE |
| SIM-kártya típusa | NanoSIM |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 3G/4G/5G routers |
|---|---|
| Súly: | 0.205 kg |
| EAN vonalkód: | 4897082922575 |
| Forrás típusa: | Akkumulátor, USB |
| Akkumulátor kapacitása: | 3000mAh |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Szín: | Szürke, Fekete |
| Eszköztípus: | Modem |
| Mélység: | 17,3 mm |
| Súly: | 126 g |
| Szélesség: | 64,2 mm |
| Magasság: | 108 mm |
| Csomag magassága: | 120 mm |
| Csomag szélessége: | 80 mm |
| Csomagolási mélység: | 45 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 202 g |
| USB-port: | Igen |
| USB-port típusa: | USB Type-C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB A típusú - USB C típusú |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi sáv: | Egysávos (2,4 GHz) |
| Adathálózat: | 4G |
| 4G szabványok: | LTE |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

