Keenetic Hero 5G (KN-4110) vezeték nélküli router 2,5 Gigabit Ethernet kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) szürke, fehér
Kód: KILKECR4G0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Keenetic Hero 5G (KN-4110) vezeték nélküli router 2,5 Gigabit Ethernet kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) szürke, fehér| Ethernet LAN interfész típusa | 2,5 gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség | 1000 Mbps, 100, 2500 Mbps |
| Automatikus kiegyensúlyozás | Igen |
| Kábelezési technológia | 10/100/1000/2500Base-T |
| IntelliQoS | Igen |
| Flash memória | 256 MB |
| Processzor órajelsebessége | 1300 MHz |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| Egyidejűleg csatlakoztatott eszközök száma | 256 |
| Processzor modell | MediaTek MT7981B |
| Processzor gyártója | MediaTek |
| Processzormagok száma | 2 |
| Nyelvi támogatás | Francia, angol, spanyol, olasz, portugál, német |
| Beépített processzor | Igen |
| Belső memória | 512 MB |
| 4K streaming | Igen |
| Cloudflare DNS | Igen |
| AdGuard hirdetésblokkoló | Igen |
| Drótvédő | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Forrás típusa | DC |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Szín | Szürke, Fehér |
| Alapanyag | Kabát |
| Falra szerelhető | Igen |
| Terméktípus | Asztali router |
| Jelzőfény | Igen |
| LED-jelzők | LTE, Teljesítmény, Állapot, WAN, WLAN |
| Szélesség | 217 mm |
| Magasság | 45 mm |
| Súly | 698 g |
| Mélység | 159 mm |
| Csomag magassága | 61 mm |
| Csomagolási mélység | 279 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag szélessége | 374 mm |
| Belefoglalt termékek száma | 1 darab |
| Súly csomagolással együtt | 1,21 kg |
| Levehető antenna | Igen |
| Antenna kialakítás | Belső és külső |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Vendéghozzáférés | Igen |
| Szülői zár | Igen |
| Állapotalapú csomagvizsgálat (SPI) | Igen |
| Hálózati címfordítás (NAT) | Igen |
| Tervezett megközelítés | Igen |
| Tápcsatlakozó | Igen |
| USB 2.0 portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 5 |
| USB-port | Igen |
| Antenna mellékelve | Igen |
| Gyors útmutató | Igen |
| Mellékelt kábelek | LAN (RJ-45), Tápellátás |
| Gyors telepítési útmutató | Igen |
| Hálózati adapter | Igen |
| Parancssori felület (CLI) | Igen |
| Web alapú beállítóvarázsló | Igen |
| Kezelés webes felületen keresztül | Igen |
| Felhőkezelés | Igen |
| KÍVÜL | Igen |
| Távoli menedzsment | Igen |
| WPS gomb | Igen |
| Biztonsági mentés | Igen |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Szolgáltatás minősége | Igen |
| Intelligens hálótechnológia | Igen |
| Vezeték nélküli statisztikák | Igen |
| Captive portál | Igen |
| MU-MIMO technológia | Igen |
| Közvetlen vagy felhőalapú hozzáférés KeenDNS-en keresztül | Igen |
| HTTPS biztonság a KeenDNS-en keresztüli hozzáféréshez | Igen |
| WAN-kapcsolat típusa | RJ-45, WISP |
| Ethernet WAN | Igen |
| SIM-kártyahely | Igen |
| Kompatibilitás 3G/4G USB modemmel | Igen |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (1. sáv) | 2404 Mbps |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (2. sáv) | 574 Mbps |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Maximális adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül | 3000 Mbps |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Mobilhálózat-generáció | 5G |
| Kettős SIM-kártya támogatás | Igen |
| 3G | Igen |
| 4G | Igen |
| 5G | Igen |
| DHCP-kiszolgáló | Igen |
| DHCP kliens | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 3G/4G/5G routers |
|---|---|
| Súly: | 1.201 kg |
| EAN vonalkód: | 4897082922049 |
| Ethernet LAN interfész típusa: | 2,5 gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 1000 Mbps, 100, 2500 Mbps |
| Automatikus kiegyensúlyozás: | Igen |
| Kábelezési technológia: | 10/100/1000/2500Base-T |
| IntelliQoS: | Igen |
| Flash memória: | 256 MB |
| Processzor órajelsebessége: | 1300 MHz |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Egyidejűleg csatlakoztatott eszközök száma: | 256 |
| Processzor modell: | MediaTek MT7981B |
| Processzor gyártója: | MediaTek |
| Processzormagok száma: | 2 |
| Nyelvi támogatás: | francia, angol, spanyol, olasz, portugál, német |
| Beépített processzor: | Igen |
| Belső memória: | 512 MB |
| 4K streaming: | Igen |
| Cloudflare DNS: | Igen |
| AdGuard hirdetésblokkoló: | Igen |
| Drótvédő: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Forrás típusa: | DC |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Szín: | Szürke, Fehér |
| Alapanyag: | Kabát |
| Falra szerelhető: | Igen |
| Terméktípus: | Asztali router |
| Jelzőfény: | Igen |
| LED-jelzők: | LTE, Teljesítmény, Állapot, WAN, WLAN |
| Szélesség: | 217 mm |
| Magasság: | 45 mm |
| Súly: | 698 g |
| Mélység: | 159 mm |
| Csomag magassága: | 61 mm |
| Csomagolási mélység: | 279 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag szélessége: | 374 mm |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| Súly csomagolással együtt: | 1,21 kg |
| Levehető antenna: | Igen |
| Antenna kialakítás: | Belső és külső |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Vendéghozzáférés: | Igen |
| Szülői zár: | Igen |
| Állapotalapú csomagvizsgálat (SPI): | Igen |
| Hálózati címfordítás (NAT): | Igen |
| Tervezett megközelítés: | Igen |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 5 |
| USB-port: | Igen |
| Antenna mellékelve: | Igen |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | LAN (RJ-45), Teljesítmény |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Parancssori felület (CLI): | Igen |
| Web alapú beállítóvarázsló: | Igen |
| Kezelés webes felületen keresztül: | Igen |
| Felhőkezelés: | Igen |
| KÍVÜL: | Igen |
| Távoli menedzsment: | Igen |
| WPS gomb: | Igen |
| Biztonsági mentés: | Igen |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| Intelligens hálótechnológia: | Igen |
| Vezeték nélküli statisztikák: | Igen |
| Captive portál: | Igen |
| MU-MIMO technológia: | Igen |
| Közvetlen vagy felhőalapú hozzáférés KeenDNS-en keresztül: | Igen |
| HTTPS biztonság a KeenDNS-en keresztüli hozzáféréshez: | Igen |
| WAN-kapcsolat típusa: | RJ-45, WISP |
| Ethernet WAN: | Igen |
| SIM-kártyahely: | Igen |
| Kompatibilitás 3G/4G USB modemmel: | Igen |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (1. sáv): | 2404 Mbps |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (2. sáv): | 574 Mbps |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Maximális adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül: | 3000 Mbps |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| Kettős SIM-kártya támogatás: | Igen |
| 3G: | Igen |
| 4G: | Igen |
| 5G: | Igen |
| DHCP-kiszolgáló: | Igen |
| DHCP kliens: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

