Keenetic Buddy 6 SE (KN-4410) Hálózati jelerősítő Fehér, Szürke 1000 Mbit/s
Kód: KILKECREP0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Keenetic Buddy 6 SE (KN-4410) Hálózati jelerősítő Fehér, Szürke 1000 Mbit/s| Hálózati szabványok | IEEE 802.11r, IEEE 802.11v, IEEE 802.11k, IEEE 802.11ax szabványok |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (2. sáv) | 2402 Mbps |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (1. sáv) | 574 Mbps |
| Ethernet LAN interfész típusa | Gigabites Ethernet |
| Wi-Fi multimédia (WMM)/(WME) | Igen |
| Maximális WLAN átviteli sebesség | 3000 Mbps |
| Kábelezési technológia | 10/100/1000Base-T(X) |
| MU-MIMO technológia | Igen |
| Moduláció | OFDMA |
| Titkosítás/biztonság | OWE, WEP, WPA3-PSK, WPA3-Enterprise, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA2-Enterprise |
| Belső memória típusa | DDR3 |
| Processzor modell | MediaTek MT7981B |
| Processzor órajelsebessége | 1300 MHz |
| Belső memória | 256 MB |
| Flash memória | 128 MB |
| Processzor gyártója | MediaTek |
| Processzormagok száma | 2 |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| LED-jelzők | Igen |
| Szín | Szürke, Fehér |
| Magasság | 164 mm |
| Súly | 244 g |
| Szélesség | 78 mm |
| Mélység | 37 mm |
| Antennák száma | 2 |
| Antenna típusa | Belső |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Modell | Hálózati átjátszó |
| Firmware frissítési lehetőség | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség | 1000 Mbps |
| Adatátviteli sebesség | 3000 Mbps |
| Műsoridő-tisztesség (ATF) | Igen |
| Vendéghozzáférés | Igen |
| Web alapú beállítóvarázsló | Igen |
| Nyalábformálás | Igen |
| WPS gomb | Igen |
| Mobilalkalmazás-támogatás | Igen |
| Közvetlen vagy felhőalapú hozzáférés KeenDNS-en keresztül | Igen |
| Vendéghálózatok száma (2,4 GHz) | 7 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–95% |
| Mellékelt kábelek | LAN (RJ-45) |
| Gyors útmutató | Igen |
| MAC-cím szűrés | Igen |
| Parancssori felület (CLI) | Igen |
| IPv4 és IPv6 funkciók | IPv6 SSH, IPv6 Telnet |
| Biztonsági mentés | Igen |
| Dinamikus frekvenciaválasztás (DFS) | Igen |
| Eseménynaplózás | Igen |
| Felhőkezelés | Igen |
| Wi-Fi hálózati kapcsolat | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Repeaters |
|---|---|
| Súly: | 0.47 kg |
| EAN vonalkód: | 4897082922278 |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11r, IEEE 802.11v, IEEE 802.11k, IEEE 802.11ax |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (2. sáv): | 2402 Mbps |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (1. sáv): | 574 Mbps |
| Ethernet LAN interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Wi-Fi multimédia (WMM)/(WME): | Igen |
| Maximális WLAN átviteli sebesség: | 3000 Mbps |
| Kábelezési technológia: | 10/100/1000Base-T(X) |
| MU-MIMO technológia: | Igen |
| Moduláció: | OFDMA |
| Titkosítás/Biztonság: | TARTOZIK, WEP, WPA3-PSK, WPA3-Vállalati, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA2-Enterprise |
| Belső memória típusa: | DDR3 |
| Processzor modell: | MediaTek MT7981B |
| Processzor órajelsebessége: | 1300 MHz |
| Belső memória: | 256 MB |
| Flash memória: | 128 MB |
| Processzor gyártója: | MediaTek |
| Processzormagok száma: | 2 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| LED-jelzők: | Igen |
| Szín: | Szürke, Fehér |
| Magasság: | 164 mm |
| Súly: | 244 g |
| Szélesség: | 78 mm |
| Mélység: | 37 mm |
| Antennák száma: | 2 |
| Antenna típusa: | Belső |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Modell: | Hálózati átjátszó |
| Firmware frissítési lehetőség: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 1000 Mbps |
| Adatátviteli sebesség: | 3000 Mbps |
| Műsoridő-tisztesség (ATF): | Igen |
| Vendéghozzáférés: | Igen |
| Web alapú beállítóvarázsló: | Igen |
| Nyalábformálás: | Igen |
| WPS gomb: | Igen |
| Mobilalkalmazás-támogatás: | Igen |
| Közvetlen vagy felhőalapú hozzáférés KeenDNS-en keresztül: | Igen |
| Vendéghálózatok száma (2,4 GHz): | 7 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–95% |
| Mellékelt kábelek: | LAN (RJ-45) |
| Gyors útmutató: | Igen |
| MAC-cím szűrés: | Igen |
| Parancssori felület (CLI): | Igen |
| IPv4 és IPv6 funkciók: | IPv6 SSH, IPv6 Telnet |
| Biztonsági mentés: | Igen |
| Dinamikus frekvenciaválasztás (DFS): | Igen |
| Eseménynaplózás: | Igen |
| Felhőkezelés: | Igen |
| Wi-Fi hálózati kapcsolat: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

