iiyama G-MASTER GB2766HSU-B1 LED kijelző 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD Fekete
Kód: MONIIYGAM0039
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
iiyama G-MASTER GB2766HSU-B1 LED kijelző 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD Fekete| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 546105 |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | E |
| Áramfogyasztás | 28W |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 20 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | G |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 30 kWh |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Láb színe | Fekete |
| Piaci kategória | Játék |
| Szín | Fekete |
| Súly (állvánnyal) | 5,7 kg |
| Mélység (állvánnyal) | 256 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 409,5 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 610,5 mm |
| Csomag szélessége | 692 mm |
| Csomagolási mélység | 228 mm |
| Csomag magassága | 505 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok | WEEE, CE, RoHS, REACH |
| Fejhallgató kimenetek | 1 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| USB downstream portok száma A típusú | 2 |
| Beépített USB-elosztó | Igen |
| USB upstream port típusa | USB B típusú |
| HDMI | Igen |
| USB upstream portok száma | 1 |
| USB elosztó verzió | 2.0 |
| DisplayPort-verzió | 1.4 |
| HDMI portok száma | 2 |
| HDMI-verzió | 2.0 |
| AMD FreeSync frissítési frekvenciatartomány | 48–165 Hz |
| AMD FreeSync típus | FreeSync Prémium |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| NVIDIA G-SYNC | Nem |
| AMD FreeSync | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 60 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 5–35 °C |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 68,5 cm |
| Kijelzőfelület | Homályos |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Válasz | 1 ms |
| HDR-támogatás | Igen |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Dinamikus kontraszt | 80000000:1 |
| Látható méret (függőleges) | 33,6 cm |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 250 cd/m² |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Vízszintes digitális frekvencia | 30–184 kHz |
| Natív képarány | 16:9 |
| Pixelsűrűség | 0,311 × 0,311 mm |
| Képernyő alakja | Hajlott |
| Kijelzőtechnológia | JÉG |
| Látható méret (vízszintes) | 59,8 cm |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Kontrasztarány (tipikus) | 3000:1 |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Panel típusa | VA |
| Képernyő görbületi paraméterek | 1500R |
| Kijelző átlója | 68,6 cm (27") |
| Maximális felépülési sebesség | 165 Hz |
| Érintőképernyő | Nem |
| Mellékelt kábelek | Hálózati adapter, DisplayPort, USB |
| Állvány mellékelve | Igen |
| Gyors útmutató | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód | 85285210 |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| Képernyőmenü (OSD) | Igen |
| Magasságállítás | 13 cm, Igen |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| OSD menü nyelve | Francia, angol, japán, lengyel, orosz, német, cseh, holland, olasz, spanyol |
| Dőlésszög | -5 - 18° |
| OSD nyelvek száma | 10 |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Zárnyílás | Igen |
| Integrált kamera | Nem |
| Beépített hangszórók | Igen |
| RMS teljesítmény | 4W |
| Hangszórók száma | 2 |
| Figyelmeztetés | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést., Ne tegye ki víznek vagy túlzott páratartalomnak. |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | ErP |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 7.8 kg |
| EAN vonalkód: | 4948570118878 |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 546105 |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Áramfogyasztás: | 28W |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 20 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 30 kWh |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Láb színe: | Fekete |
| Piaci kategória: | Játék |
| Szín: | Fekete |
| Súly (állvánnyal): | 5,7 kg |
| Mélység (állvánnyal): | 256 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 409,5 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 610,5 mm |
| Csomag szélessége: | 692 mm |
| Csomagolási mélység: | 228 mm |
| Csomag magassága: | 505 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | Elektromos és elektronikus hulladék, CE, RoHS, REACH |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| USB downstream portok száma A típusú: | 2 |
| Beépített USB-elosztó: | Igen |
| USB upstream port típusa: | USB B típusú |
| HDMI: | Igen |
| USB upstream portok száma: | 1 |
| USB elosztó verzió: | 2.0 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| HDMI portok száma: | 2 |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| AMD FreeSync frissítési frekvenciatartomány: | 48–165 Hz |
| AMD FreeSync típus: | FreeSync Prémium |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| NVIDIA G-SYNC: | Nem |
| AMD FreeSync: | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 60 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–35 °C |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 68,5 cm |
| Kijelzőfelület: | Homályos |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Válasz: | 1 ms |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Dinamikus kontraszt: | 80000000:1 |
| Látható méret (függőleges): | 33,6 cm |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 250 cd/m² |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Vízszintes digitális frekvencia: | 30–184 kHz |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Pixelsűrűség: | 0,311 × 0,311 mm |
| Képernyő alakja: | Hajlott |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| Látható méret (vízszintes): | 59,8 cm |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Kontrasztarány (tipikus): | 3000:1 |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Panel típusa: | VA |
| Képernyő görbületi paraméterek: | 1500R |
| Kijelző átlója: | 68,6 cm (27") |
| Maximális felépülési sebesség: | 165 Hz |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló, DisplayPort, USB |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85285210 |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| Magasságállítás: | 13 cm, Igen |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| OSD menü nyelve: | francia, angol, japán, lengyel, orosz, német, cseh, holland, olasz, spanyol |
| Dőlésszög: | -5 - 18° |
| OSD nyelvek száma: | 10 |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Zárnyílás: | Igen |
| Integrált kamera: | Nem |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| RMS teljesítmény: | 4W |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Figyelmeztetés: | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést., Ne tegye ki víznek vagy túlzott nedvességnek. |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | ErP |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

