iBOX PB20 külső akkumulátor 20000 mAh
Kód: LADIBOPOW0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
iBOX PB20 külső akkumulátor 20000 mAh| Bemeneti feszültség | 5, 9, 12 V |
| Akkumulátor feszültsége | 5V |
| Akkumulátor típusa | Lítium-polimer (LiPo) |
| Töltési forrás | USB |
| Kimeneti feszültség | 5, 9, 12 V |
| Akkumulátor kapacitása | 20000mAh |
| USB tápellátási verzió | 3.0 |
| Egyidejűleg csatlakoztatott eszközök száma | 4 |
| Kompatibilis töltő | Fejhallgató/Headset, Mobiltelefon/okostelefon, Okosóra, Tablet |
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 67 mm |
| Magasság | 145 mm |
| Súly | 419 g |
| Mélység | 28 mm |
| USB töltőcsatlakozó | Igen |
| Töltés USB-C-n keresztül | Igen |
| Lightning csatlakozó | Igen |
| USB A kimeneti port | 3 |
| USB-C kimeneti portok | 1 |
| Micro USB csatlakozó | Igen |
| Micro-USB csatlakozók száma | 1 |
| Használati utasítás | Igen |
| Mellékelt kábel | USB-A / USB-C |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS02: Tűzveszélyes, GHS06: Mérgező |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki magas hőmérsékletnek vagy közvetlen napfénynek., Ne dobja tűzbe és ne szerelje szét., Az elektronikus hulladék gyűjtésére és újrahasznosítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power banks |
|---|---|
| Súly: | 0.48 kg |
| EAN vonalkód: | 5903968680831 |
| Bemeneti feszültség: | 5, 9, 12 V |
| Akkumulátor feszültsége: | 5V |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Töltési forrás: | USB |
| Kimeneti feszültség: | 5, 9, 12 V |
| Akkumulátor kapacitása: | 20000mAh |
| USB tápellátási verzió: | 3.0 |
| Egyidejűleg csatlakoztatott eszközök száma: | 4 |
| Kompatibilis töltő: | Fejhallgató/Headset, Mobiltelefon/okostelefon, Okosóra, Tablet |
| Szín: | Fehér |
| Szélesség: | 67 mm |
| Magasság: | 145 mm |
| Súly: | 419 g |
| Mélység: | 28 mm |
| USB töltőcsatlakozó: | Igen |
| Töltés USB-C-n keresztül: | Igen |
| Lightning csatlakozó: | Igen |
| USB A kimeneti port: | 3 |
| USB-C kimeneti portok: | 1 |
| Micro USB csatlakozó: | Igen |
| Micro-USB csatlakozók száma: | 1 |
| Használati utasítás: | Igen |
| Mellékelt kábel: | USB-A / USB-C |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS02: Tűzveszélyes, GHS06: Mérgező |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki magas hőmérsékletnek vagy közvetlen napfénynek., Ne dobja tűzbe és ne szerelje szét., Az elektronikus hulladékok gyűjtésére és újrahasznosítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

