iBox IUZ90WA tápegység/transzformátor Beltéri 90 W Fekete
Kód: ZASIBONOT0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
iBox IUZ90WA tápegység/transzformátor Beltéri 90 W Fekete| Cél | Laptop |
| Bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Kimeneti teljesítmény | 90 W |
| Állítható kimeneti feszültség | Igen |
| Tápegység típusa | Belső |
| Kimeneti áram | 4,5 A |
| Áramvédelmi elemek | Rövidzárlat, Túlmelegedés, Túlterhelés, Túláram |
| Kompatibilitás | Asus, Acer, Compaq, Dell, Fujitsu, HP, IBM, LiteOn, NEC, Sony, Samsung, Toshiba |
| Szín | Fekete |
| Mélység | 146 mm |
| Magasság | 20 mm |
| Súly | 305 g |
| Szélesség | 69 mm |
| Csomagolás típusa | Hólyag |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| Súly: | 0.48 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443051145 |
| Cél: | Laptop |
| Bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Kimeneti teljesítmény: | 90 W |
| Állítható kimeneti feszültség: | Igen |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Kimeneti áram: | 4,5 A |
| Áramvédelmi elemek: | Rövidzár, Túlmelegedés, Túlzott terhelés, Túláram |
| Kompatibilitás: | Asus, Acer, Compaq, Dell, Fujitsu, HP, IBM, LiteOn, NEC, Sony, Samsung, Toshiba |
| Szín: | Fekete |
| Mélység: | 146 mm |
| Magasság: | 20 mm |
| Súly: | 305 g |
| Szélesség: | 69 mm |
| Csomagolás típusa: | Hólyag |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

