Huion Note X10 grafikus tábla
Kód: TABHUOTAG0067
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Huion Note X10 grafikus tábla| Szín | Bronz |
| Akkumulátor élettartama | 18 órakor |
| Akkumulátor kapacitása | 1300mAh |
| Áramfogyasztás | 0,3 W |
| USB tápegység | Igen |
| Szélesség | 241 mm |
| Magasság | 3 mm |
| Tabletta súlya | 433 g |
| Mélység | 178 mm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 10.12 Sierra |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | Android / iOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 8, Windows 11, Windows 7 |
| USB-port | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| USB-port típusa | USB Type-C |
| Felület | USB |
| Bluetooth-verzió | 5.0 |
| Beépített kijelző | Nem |
| Felhasználói útmutató | Igen |
| Extra füldugók | Igen |
| Terminálok száma | 4 |
| A készlet tartalma | Grafikus tábla módban használható fedvény, 50 lapos A5-ös kazetta, Hegycserélő eszköz, Tolltartó |
| Tintapatron mellékelve | Igen |
| Vezeték nélküli toll | Igen |
| Mellékelt kábelek | USB C típusú - USB A típusú |
| A készletben található tartozékok | Kesztyű |
| Nyomásszintek | 8192 |
| Toll mellékelve | Igen |
| Megkülönböztetés | 5080 lpi |
| Válaszsebesség (ceruza) | 300 |
| Maximális olvasási magasság | 1 cm |
| Csatlakozási technológia | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Munkaterület | 186,9 × 140,9 mm |
| Automatikus alvó üzemmód | Igen |
| Eszközinterfész | USB Type-C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphic tablets |
|---|---|
| Súly: | 0.96 kg |
| EAN vonalkód: | 6930444802608 |
| Szín: | Bronz |
| Akkumulátor élettartama: | 18 órakor |
| Akkumulátor kapacitása: | 1300mAh |
| Áramfogyasztás: | 0,3 W |
| USB tápegység: | Igen |
| Szélesség: | 241 mm |
| Magasság: | 3 mm |
| Tabletta súlya: | 433 g |
| Mélység: | 178 mm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.12 Sierra |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | Android / iOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 8, Windows 11, Windows 7 |
| USB-port: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| USB-port típusa: | USB Type-C |
| Felület: | USB |
| Bluetooth-verzió: | 5.0 |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Felhasználói útmutató: | Igen |
| Extra füldugók: | Igen |
| Terminálok száma: | 4 |
| A készlet tartalma: | Átfedés a grafikus tábla mód használatához, 50 lapos A5-ös kazetta, Hegycsere eszköz, Tolltartó |
| Tintapatron mellékelve: | Igen |
| Vezeték nélküli toll: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB C típusú - USB A típusú |
| A készletben található tartozékok: | Kesztyű |
| Nyomásszintek: | 8192 |
| Toll mellékelve: | Igen |
| Megkülönböztetés: | 5080 lpi |
| Válaszsebesség (ceruza): | 300 |
| Maximális olvasási magasság: | 1 cm |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Munkaterület: | 186,9 × 140,9 mm |
| Automatikus alvó üzemmód: | Igen |
| Eszközinterfész: | USB Type-C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

