HUION KAMVAS PRO 16 2.5K GRAFICS TABLET
Kód: TABHUOTAG0054
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HUION KAMVAS PRO 16 2.5K GRAFICS TABLET| Szín | Fekete, Szürke |
| Adapter kimeneti feszültsége | 5V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Adapter kimeneti áram | 3 A |
| Áramfogyasztás | 10W |
| USB tápegység | Igen |
| Bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Szélesség | 436,2 mm |
| Tabletta súlya | 1280 g |
| Magasság | 11,5 mm |
| Mélység | 247,3 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 7, Windows 10, Windows 8 |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | Android |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 10.12 Sierra |
| USB-port | Igen |
| USB-port típusa | USB Type-C |
| Felület | HDMI/USB |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Fényesség | 220 cd/m² |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Kijelző felbontása | 2560 x 1440 képpont |
| Képarány | 16:9 |
| Válasz | 14 ms |
| Teljes laminálás | Igen |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1200:1 |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| HD felbontás típusa | Quad HD |
| Kijelző | IPS |
| Átlós | 15,8" |
| Tisztítókendő | Igen |
| Mellékelt kábelek | Tápkábel, USB hosszabbító, 3-ról 2-re átalakító kábel, USB-C - USB-C |
| USB-adapter | Igen |
| Felhasználói útmutató | Igen |
| Vezeték nélküli toll | Igen |
| Tollhegyek száma | 10 |
| Táblagépállvány | Igen |
| A készletben található tartozékok | Kesztyű |
| Toll mellékelve | Igen |
| Megkülönböztetés | 5080 lpi |
| Nyomásszintek | 8192 |
| Válaszsebesség (ceruza) | 300 |
| Munkaterület | 349,6 × 196,7 mm |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség | 145% |
| Márkaspecifikus technológiák | Kvantumpont |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| Programozható gombok száma | 8 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 60 °C |
| Eszközinterfész | USB Type-C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Maximális olvasási magasság | 1 cm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphic tablets |
|---|---|
| Súly: | 3.51 kg |
| EAN vonalkód: | 6930444802486 |
| Szín: | Fekete, Szürke |
| Adapter kimeneti feszültsége: | 5V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Adapter kimeneti áram: | 3 A |
| Áramfogyasztás: | 10W |
| USB tápegység: | Igen |
| Bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Szélesség: | 436,2 mm |
| Tabletta súlya: | 1280 g |
| Magasság: | 11,5 mm |
| Mélység: | 247,3 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 7, Windows 10, Windows 8 |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | Android |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.12 Sierra |
| USB-port: | Igen |
| USB-port típusa: | USB Type-C |
| Felület: | HDMI/USB |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Fényesség: | 220 cd/m² |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Kijelző felbontása: | 2560 x 1440 képpont |
| Képarány: | 16:9 |
| Válasz: | 14 ms |
| Teljes laminálás: | Igen |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1200:1 |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| HD felbontás típusa: | Quad HD |
| Kijelző: | IPS |
| Átlós: | 15,8" |
| Tisztítókendő: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Tápkábel, USB-hosszabbító, 3-2 kábel, USB-C - USB-C |
| USB-adapter: | Igen |
| Felhasználói útmutató: | Igen |
| Vezeték nélküli toll: | Igen |
| Tollhegyek száma: | 10 |
| Táblagépállvány: | Igen |
| A készletben található tartozékok: | Kesztyű |
| Toll mellékelve: | Igen |
| Megkülönböztetés: | 5080 lpi |
| Nyomásszintek: | 8192 |
| Válaszsebesség (ceruza): | 300 |
| Munkaterület: | 349,6 × 196,7 mm |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 145% |
| Márkaspecifikus technológiák: | Kvantumpont |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Programozható gombok száma: | 8 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 60 °C |
| Eszközinterfész: | USB Type-C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Maximális olvasási magasság: | 1 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

