HUION H950P grafikus tábla 5080 lpi 220 x 137 mm USB fekete
Kód: TABHUOTAG0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HUION H950P grafikus tábla 5080 lpi 220 x 137 mm USB fekete| Szín | Fekete |
| USB tápegység | Igen |
| Magasság | 188,8 mm |
| Tabletta súlya | 497 g |
| Szélesség | 320,8 mm |
| Mélység | 8 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 8, Windows 10, Windows 7 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Vezeték nélküli toll | Igen |
| Toll mellékelve | Igen |
| Elem nélküli toll | Igen |
| Nyomásszintek | 8192 |
| Válaszsebesség (ceruza) | 233 |
| Munkaterület | 220 x 137 mm |
| Megkülönböztetés | 5080 lpi |
| Eszközinterfész | USB |
| Programozható gombok száma | 8 |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| Maximális olvasási magasság | 1 cm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphic tablets |
|---|---|
| Súly: | 0.975 kg |
| EAN vonalkód: | 6930444800628 |
| Szín: | Fekete |
| USB tápegység: | Igen |
| Magasság: | 188,8 mm |
| Tabletta súlya: | 497 g |
| Szélesség: | 320,8 mm |
| Mélység: | 8 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 8, Windows 10, Windows 7 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Vezeték nélküli toll: | Igen |
| Toll mellékelve: | Igen |
| Elem nélküli toll: | Igen |
| Nyomásszintek: | 8192 |
| Válaszsebesség (ceruza): | 233 |
| Munkaterület: | 220 x 137 mm |
| Megkülönböztetés: | 5080 lpi |
| Eszközinterfész: | USB |
| Programozható gombok száma: | 8 |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Maximális olvasási magasság: | 1 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

